Svátek má

Rostislav
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Velikonoční potravinová sbírka ČZU pro ukrajinské uprchlíky

Česká zemědělská univerzita v Praze vyhlašuje velikonoční potravinovou sbírku na pomoc ukrajinským běžencům, kterým ve svých zařízeních poskytuje ubytování a důstojné životní podmínky. Koná se ve středu 13. dubna 2022.

S ohledem na pokračující konflikt na Ukrajině a pomoc, kterou poskytujeme osobám prchajícím před válkou, se naše zásoby potravin a čisticích prostředků ve skladu ČZU významně snížily. Stále, i díky Vaší pomoci, pomáháme více než 250 uprchlíkům, především maminkám a jejich malým i dospívajícím dětem. I přes finanční podporu, kterou uprchlíci dostávají od české vlády, je pro ně potravinová pomoc stále velmi důležitá a smysluplná. Vážíme si Vaší pomoci obzvlášť před velikonočními svátky!

Termín sbírky: středa 13. dubna od 8:00–11:00 a od 14:00–18:00

Sběrné místo: Menza ČZU, přístup ze zadní části, kde je k dispozici rampa

Kontaktní osoba: Tereza Zuzánková, tel.: 607 286 266

Nejvíce potřebujeme následující:

Trvanlivé potraviny
Konzervy – omáčky na těstoviny; konzervy – maso ve vlastní šťávě, hotové pokrmy jako třeba guláš apod.; tuňák, konzervy – fazole, kukuřice, hrášek; paštiky; toustový chléb; suchary; čočka, fazole, pohanka, bulgur; těstoviny; rýže; instantní polévky; olej; mouka; cukr; ovesné vločky, kaše, lupínky; marmelády; sladkosti, čokoláda; šťávy, sirupy; káva/čaj; koření; dětské přesnídávky – kapsičky; dětská výživa, sunar.

Úklidové potřeby a čisticí prostředky

Prášek na praní, jar na nádobí, houbičky na nádobí, hadry na podlahu, prostředky na čištění oken, košťata.

Děkujeme Vám všem, kteří pomáháte.

Marek Šedivý, koordinátor sbírky ČZU pro Ukrajinu

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content