Svátek má

Drahomíra
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Prohlášení rektora České zemědělské univerzity k tragické události na Filozofické fakultě UK

„Pozůstalým, stejně jako studujícím, kolegům a kolegyním z Univerzity Karlovy vyjadřuji hlubokou soustrast,“ říká ve svém dnešním prohlášení rektor ČZU Petr Sklenička. Česká zemědělská univerzita přijala v rámci této tragické události nezbytná opatření a doporučení.

Vážené studentky, vážení studenti, vážení zaměstnanci,

v reakci na dnešní tragickou událost na Filozofické fakultě UK bych Vás rád požádal, abyste zvážili svoji případnou přítomnost na univerzitě v pátek 22. 12. 2023. Ačkoli nemáme informace o přímém ohrožení v kampusu ČZU, na univerzitě jsme aktivovali příslušné články preventivního bezpečnostního protokolu, který má co nejvíce předcházet opakování nebo napodobování takových tragických událostí.

V součinnosti s Odborem bezpečnosti a s vedeními fakult jsme s okamžitou platností zvýšili bezpečnostní opatření v kampusu, v rámci nichž bude možný vstup do všech budov pouze na kartu (ISIC, ITIC, zaměstnanecká karta). O dalších přijatých preventivních bezpečnostních opatřeních v tuto chvíli nemůžu informovat, ale chci vás ujistit, že byla přijata okamžitě a s plnou odpovědností.

Omlouvám se za komplikace, které zvýšená bezpečnostní opatření přinesou, ale jsem si jistý, že nutnost jejich přijetí chápete. V případě, že si v této souvislosti všimnete jakékoli podezřelé aktivity nebo věci, informujte prosím okamžitě ostrahu kampusu na tel. čísle 224382222. 

Pozůstalým, stejně jako studentům a kolegům z Univerzity Karlovy vyjadřuji hlubokou soustrast.

 Petr Sklenička, rektor ČZU

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content