Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Poslední možnost pro nerozhodnuté studenty

Den otevřených dveří v pátek 24. března 2023 byl třetí a poslední příležitostí v tomto akademickém roce, kterou Česká zemědělská univerzita nabídla případným zájemcům o studium. Všech šest fakult na tento den připravilo atraktivní program zaměřený na dosud nerozhodnuté adepty.

V nabídce Dne otevřených dveří byly přednášky k jednotlivým studijním programům, setkání a debaty se stávajícími studenty i zástupci různých odborných pracovišť. Tradičním lákadlem Dnů otevřených dveří jsou prohlídky jednotlivých pracovišť.

Kromě prezentace studijních programů hraje vždy svou roli v žebříčku hodnocení obhlídka kampusu ČZU. Univerzitní areál na první pohled každého osloví svou dispozicí a rozlehlými plochami zeleně, při pozornějším zkoumání také jedinečným balíčkem „vše v jednom“.

Inspirativní možnosti studia v duchu moderních trendů, přátelské prostředí a vstřícný přístup pedagogů, to jsou skvěle rozdané karty. Věříme, že Den otevřených dveří a osobní seznámení s univerzitou bylo posledním a nejdůležitějším jazýčkem na vahách při rozhodování středoškoláků a budoucím studiu.

Lenka Prokopová

Foto: Petr Zmek

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content