Svátek má

Drahomíra
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

NEXTEOM Point na ČZU slaví úspěch a v dlouhodobé prevenci chystá revoluční službu

Od června je v kampusu České zemědělské univerzity v Praze otevřeno moderní kontaktní místo NEXTEOM Point, které nabízí nejmodernější zdravotní analýzy. Pilotní projekt, jehož cílem je zlepšit dostupnost inovativních metod prevence, vyvolal během čtyřměsíčního provozu pozitivní ohlasy studentů i široké veřejnosti.

Mezi klienty je nejpopulárnější analýza InBody umožňující monitorovat tělesné složení a změny, které se v těle v průběhu času odehrávají. Oblíbené jsou také měření hladiny testosteronu a analýzy potravinových intolerancí.

Mezi další nabízené služby patří analýza střevního mikrobiomu, měření hladiny vitamínu D, vyšetření alergií či komplexní screening civilizačních chorob.
Z hlediska dlouhodobé prevence již brzy navíc přibude další služba. „Chystáme spustit zcela novou službu, která je jedinečná nejen na českém trhu, ale i po celém světě. A díky NEXTEOM Point bude kampus ČZU první místo, kde lidé tuto službu budou moci využít,“ popisuje nejbližší plány MUDr. Jan Špička, MBA. Pro informace o uvedení nové služby doporučujeme sledovat oficiální stránky www.nexteom.com.

Zřízení kontaktního místa je jednou z mnoha aktivit, které NEXTEOM a ČZU společně podnikají v rámci projektu „Inovace v preventivní péči o zdraví“. Spolupráce firmy a univerzity se nadále rozvíjí a obě strany společně plánují další projekty zaměřené na zdravotní prevenci a inovace v laboratorní diagnostice. NEXTEOM Point je pro studenty i širokou veřejnost otevřen každý všední den od 9:00 do 11:00 na adrese Kolej BCD, Kamýcká 1283, 160 00 Praha-Suchdol.

 

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content