Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Konference AquaConSoil přivede do kampusu České zemědělské univerzity světové odborníky na udržitelnost

Kampus České zemědělské univerzity se od 11. do 15. září 2023 stane dějištěm významné světové konference AquaConSoil. Pořádá ji Katedra aplikované ekologie Fakulty životního prostředí ve spolupráci s nizozemským institutem Deltares.

Tato událost pořádaná každé dva roky spojuje špičkové vědce, zástupce průmyslu a odborníky s rozhodovací pravomocí, aby se vzájemně vzdělávali, sdíleli zkušenosti a zapojovali se do udržitelného využívání a hospodaření s půdou, sedimenty a vodními zdroji.

Program letošní konference je rozdělen do pěti základních okruhů: Obnova vodních a půdních zdrojů v kontextu cirkulární ekonomiky a Zelené dohody EU • Příspěvek systému půda-voda-sediment k adaptaci a zmírňování změny klimatu • Udržitelná náprava, nově se objevující kontaminanty a prevence směrem k nulovému znečištění • Voda a půda v digitálním světě • Nástroje a přístupy systémového myšlení ke zvládnutí složitosti v udržitelných systémech půda-voda-sediment.

Celý oborný program je zveřejněný zde.

Vstupenky na konferenci jsou k dispozici zde.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content