Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Den otevřených dveří představil Českou zemědělskou univerzitu zájemcům o studium

V pátek 11. listopadu 2022 dostali středoškoláci příležitost poznat zblízka univerzitu, která by se mohla stát jejich alma mater. Jednotlivé fakulty ČZU v Praze připravily na Den otevřených dveří atraktivní program se záměrem představit své studijní programy a možnosti, které univerzita svým studentům nabízí.

Přijít v ten den mezi 9. a 15. hodinou na ČZU znamenalo poznat univerzitu zblízka. Každý se mohl seznámit se studijními programy i s prostředím fakult, a také zjistit, jak jedinečný kampus univerzita nabízí. V budově rektorátu byl k dispozici stánek se základními informace a nápovědou, kam a kudy se na poznávací cestu po univerzitním areálu vydat.

Na programu byly přednášky k jednotlivým studijním programům, setkání a debaty se stávajícími studenty i zástupci různých odborných pracovišť. Tradičním lákadlem Dnů otevřených dveří jsou prohlídky jednotlivých pracovišť, příjemným zpestřením pak procházky po kampusu. Nabízíme fotoreportáž z podzimního Dne otevřených dveří, který se na ČZU konal ve svátek svatého Martina, v pátek 11. listopadu.

Foto: Petr Zmek

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content