Svátek má

Julie
0°C
Broken clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
0°C
Broken clouds
Sobota
87%
06:49
Min: 0°C
978
15:00
Max: 0°C
NNW 2 m/s

Den otevřených dveří představil Českou zemědělskou univerzitu zájemcům o studium

V pátek 11. listopadu 2022 dostali středoškoláci příležitost poznat zblízka univerzitu, která by se mohla stát jejich alma mater. Jednotlivé fakulty ČZU v Praze připravily na Den otevřených dveří atraktivní program se záměrem představit své studijní programy a možnosti, které univerzita svým studentům nabízí.

Přijít v ten den mezi 9. a 15. hodinou na ČZU znamenalo poznat univerzitu zblízka. Každý se mohl seznámit se studijními programy i s prostředím fakult, a také zjistit, jak jedinečný kampus univerzita nabízí. V budově rektorátu byl k dispozici stánek se základními informace a nápovědou, kam a kudy se na poznávací cestu po univerzitním areálu vydat.

Na programu byly přednášky k jednotlivým studijním programům, setkání a debaty se stávajícími studenty i zástupci různých odborných pracovišť. Tradičním lákadlem Dnů otevřených dveří jsou prohlídky jednotlivých pracovišť, příjemným zpestřením pak procházky po kampusu. Nabízíme fotoreportáž z podzimního Dne otevřených dveří, který se na ČZU konal ve svátek svatého Martina, v pátek 11. listopadu.

Foto: Petr Zmek

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content