Svátek má

Viola
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Živá univerzita nabízí čtení o dění a lidech na ČZU

Kromě online magazínu Živá univerzita vydává Česká zemědělská univerzita dvakrát ročně tištěnou verzi stejnojmenného univerzitního periodika. V aktuálním vydání časopisu se ohlížíme za rokem oslav sedmdesátileté existence ČZU. Po období covidových zákazů a omezení se na univerzitu vrátily tradiční aktivity a život studentů, akademiků a zaměstnanců nabral obvyklé tempo.

Opět se normálně studovalo, vyučovalo, bádalo, sportovalo, soutěžilo, volila se nejpůvabnější studentka, probíhala setkání a jednání na všech úrovních, jezdilo se od nás do zahraničí i v opačném směru. Jubilejní rok vyvrcholil červnovou Zahradní slavností s pozvánkou pro každého, kdo má k univerzitě blízko. O tom všem se dočtete v novém vydání Živé univerzity.

Pozveme vás na výstavy, veletrhy a další místa, kde univerzita prezentovala udržitelné vynálezy, objevy a „zlepšováky“ made in ČZU. V rozhovorech s vědci a vědkyněmi, výzkumníky a výzkumnicemi, studenty a studentkami se o některých z nich dozvíte přímo od pramene. Speciální pozornost tradičně věnujeme dlouhé řadě vědeckých a výzkumných projektů.

Elektronická verze Živé univerzity je zde.

Redakce vám přeje příjemné čtení a krásný advent plný pohody!

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content