Svátek má

Blažej
3°C
Broken clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
3°C
Broken clouds
Pátek
88%
06:33
Min: 1°C
992
15:59
Max: 7°C
WSW 4 m/s

Živá univerzita nabízí čtení o dění a lidech na ČZU

Kromě online magazínu Živá univerzita vydává Česká zemědělská univerzita dvakrát ročně tištěnou verzi stejnojmenného univerzitního periodika. V aktuálním vydání časopisu se ohlížíme za rokem oslav sedmdesátileté existence ČZU. Po období covidových zákazů a omezení se na univerzitu vrátily tradiční aktivity a život studentů, akademiků a zaměstnanců nabral obvyklé tempo.

Opět se normálně studovalo, vyučovalo, bádalo, sportovalo, soutěžilo, volila se nejpůvabnější studentka, probíhala setkání a jednání na všech úrovních, jezdilo se od nás do zahraničí i v opačném směru. Jubilejní rok vyvrcholil červnovou Zahradní slavností s pozvánkou pro každého, kdo má k univerzitě blízko. O tom všem se dočtete v novém vydání Živé univerzity.

Pozveme vás na výstavy, veletrhy a další místa, kde univerzita prezentovala udržitelné vynálezy, objevy a „zlepšováky“ made in ČZU. V rozhovorech s vědci a vědkyněmi, výzkumníky a výzkumnicemi, studenty a studentkami se o některých z nich dozvíte přímo od pramene. Speciální pozornost tradičně věnujeme dlouhé řadě vědeckých a výzkumných projektů.

Elektronická verze Živé univerzity je zde.

Redakce vám přeje příjemné čtení a krásný advent plný pohody!

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content