Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Živá univerzita: o lidech a událostech píšících historii ČZU

Na počátku adventu Česká zemědělská univerzita v Praze tradičně přináší malý dárek všem, kteří zde pracují, studují nebo se o univerzitu zajímají. Nové číslo zpravodaje Živá univerzita právě vychází a nabízí 111 stran čtení o životě a dění na ČZU v posledním půl roce.

V době plné alarmujících zpráv a tušených hrozeb stále existují pevné body, jichž se můžeme zachytit. Jedním z nich může být věda, zvláště ta, která nachází uplatnění v reálném životě… S touto zásadní nadějí otevírá předvánoční číslo Živé univerzity prorektor ČZU pro strategii profesor Marek Turčáni. Jeho úvodník naznačuje, že i v tomto vydání má věda pro život hlavní slovo. Také se dozvíte, jací lidé stojí za rostoucí prestiží univerzity a čemu se věnují nejen v profesním životě. Zprostředkujeme vám bezpočet vědeckých projektů a nabídneme kaleidoskop nejzajímavějších událostí posledních měsíců: mezinárodní vědecké konference, filmový festival, účast ČZU na prestižních výstavách, populárně-vědecké a společenské aktivity uprostřed kampusu, prezentace možností studia na ČZU, fantastické výkony studujících sportovců a mnoho dalšího.

Projektem roku je bezesporu nový Pavilon experimentálních studií. Co ho dělá tak jedinečným a proč je symbolem udržitelné budoucnosti? A proč je ČZU podle šanghajského žebříčku nejlépe hodnocenou univerzitou v Česku ve vědní oblasti?

Odpovědi nejen na tyto otázky nabízíme v novém čísle Živé univerzity. Přejeme příjemné čtení.

Za redakci: Lenka Prokopová

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content