Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Přijďte si vychutnat adventní atmosféru do zasněženého kampusu ČZU

Vánoce jsou za dveřmi, kvapem se blíží čtvrtá adventní neděle – neklamný signál, že je nejvyšší čas začít s přípravami na nejkrásnější svátky v roce. Pokud vám doma chybí sváteční dekorace, stromek či praktické dárky, navštivte vánoční trhy, které pořádá Česká zemědělská univerzita v Praze ve spolupráci s městskou částí Praha-Suchdol. Trhy právě začínají a potrvají do pátku 16. prosince.

Na prostranství mezi aulou a rektorátem ČZU vyrostlo vánoční tržiště a v provozu je denně mezi 11. a 17. hodinou. Jeho dominantou je borovice s energeticky úsporným osvětlením.

Kromě svátečních dekorací, svícnů a jmelí ze Zahradnictví ČZU se zde nabízí spousta dobrot. Například mělnické víno a svařák pro zahřátí z produkce Vinařství ČZU, uzenářské výrobky z Potravinářského pavilonu FAPPZ (klobásy, tlačenka, vánoční salám, zauzená paštika či vinná klobása), pekařské výrobky z Potravinářského pavilonu FAPPZ (kváskový chléb, koláče a vánočky), ale také exotické delikatesy jako chilli omáčky, sušené i naložené chilli papričky, marmelády Palíto z produkce Point One a mexický street food, co zahřeje – quesadilla, nachos, mexická polévka z Palíto Point One.

Návštěvu vánočních trhů v kampusu lze spojit s nákupem vánočního stromku z univerzitního lesa. Lesní podnik ČZU připravil bohatou nabídku stromů z lesních školek nebo prořezávek, které uvolní místo novým stromům a jako bonus zpříjemní vánoční atmosféru vašeho domova. Tři dny před Štědrým dnem se v prostoru před menzou budou prodávat kapříci z univerzitního Jevanského rybníka.


13.–16. 12. 2022, 11:00–17:00         Vánoční tržiště v kampusu ČZU                   

13.–23. 12. 2022                                   Prodej vánočních stromků

21.–23. 12. 2022                                   Prodej kaprů z univerzitního Jevanského rybníka          

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content