Svátek má

Blažej
3°C
Broken clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
3°C
Broken clouds
Pátek
88%
06:33
Min: 1°C
992
15:59
Max: 7°C
WSW 4 m/s

Přijďte si vychutnat adventní atmosféru do zasněženého kampusu ČZU

Vánoce jsou za dveřmi, kvapem se blíží čtvrtá adventní neděle – neklamný signál, že je nejvyšší čas začít s přípravami na nejkrásnější svátky v roce. Pokud vám doma chybí sváteční dekorace, stromek či praktické dárky, navštivte vánoční trhy, které pořádá Česká zemědělská univerzita v Praze ve spolupráci s městskou částí Praha-Suchdol. Trhy právě začínají a potrvají do pátku 16. prosince.

Na prostranství mezi aulou a rektorátem ČZU vyrostlo vánoční tržiště a v provozu je denně mezi 11. a 17. hodinou. Jeho dominantou je borovice s energeticky úsporným osvětlením.

Kromě svátečních dekorací, svícnů a jmelí ze Zahradnictví ČZU se zde nabízí spousta dobrot. Například mělnické víno a svařák pro zahřátí z produkce Vinařství ČZU, uzenářské výrobky z Potravinářského pavilonu FAPPZ (klobásy, tlačenka, vánoční salám, zauzená paštika či vinná klobása), pekařské výrobky z Potravinářského pavilonu FAPPZ (kváskový chléb, koláče a vánočky), ale také exotické delikatesy jako chilli omáčky, sušené i naložené chilli papričky, marmelády Palíto z produkce Point One a mexický street food, co zahřeje – quesadilla, nachos, mexická polévka z Palíto Point One.

Návštěvu vánočních trhů v kampusu lze spojit s nákupem vánočního stromku z univerzitního lesa. Lesní podnik ČZU připravil bohatou nabídku stromů z lesních školek nebo prořezávek, které uvolní místo novým stromům a jako bonus zpříjemní vánoční atmosféru vašeho domova. Tři dny před Štědrým dnem se v prostoru před menzou budou prodávat kapříci z univerzitního Jevanského rybníka.


13.–16. 12. 2022, 11:00–17:00         Vánoční tržiště v kampusu ČZU                   

13.–23. 12. 2022                                   Prodej vánočních stromků

21.–23. 12. 2022                                   Prodej kaprů z univerzitního Jevanského rybníka          

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content