Svátek má

Blažej
3°C
Overcast clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
3°C
Overcast clouds
Pátek
87%
06:33
Min: 1°C
992
15:59
Max: 7°C
WSW 5 m/s

Technická fakulta ČZU v Praze hostila prestižní mezinárodní konferenci

Na podzim roku 2022 proběhla na Technické fakultě ČZU v Praze významná mezinárodní konference „8th International Conference on Trends in Agricultural Engineering 2022“ (TAE). Zaměřena byla na problematiku nových trendů zemědělského inženýrství s ohledem na nejnovější vědecké poznatky a jejich aplikaci v éře čtvrté průmyslové revoluce.

Konference TAE je považována za prestižní fórum celosvětového významu a pořádá se pravidelně již od roku 1992. Loňského ročníku se zúčastnilo 74 registrovaných účastníků z dvaceti čtyř zemí a pěti kontinentů.

Během slavnostního zahájení byly uděleny pamětní medaile děkana Technické fakulty prof. RNDr. Ing. Jiřímu Blahovcovi, DrSc., profesorovi Technické fakulty České zemědělské univerzity v Praze; doc. Ing. Mariánu Kučerovi, Ph.D., docentovi Technické univerzity vo Zvolene; prof. Dr. Jasinskas Algirdasovi, PhD., profesorovi Zemědělské Akademie Vytautas Magnus University v Kaunasu. Pamětní medaile jsou oceněním za rozvoj vzájemných mezinárodních vztahů, za propagaci dobrého jména České republiky v zahraničí a také za přínos k rozvoji vědního oboru zemědělského inženýrství.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content