Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Provozně ekonomická fakulta ČZU na veletrhu ECOMONDO 2023

Zástupci Centra projektů, inovací a transferu technologií Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity se zúčastnili prestižního veletrhu ECOMONDO 2023. Mezinárodní fórum zaměřené na zelenou a cirkulární ekonomiku se konalo od 7. do 10. listopadu v italském Rimini. Veletrh navštívilo více než 100 tisíc účastníků a je považován za klíčové místo pro inovace v oblasti udržitelnosti v Evropě.

Tato událost je jedinečnou platformou pro setkání s předními odborníky z různých oblastí, jako jsou zemědělství, doprava, bioenergie, textilní průmysl, likvidace odpadů, správa vody a udržitelné městské strategie. Důraz se klade na prozkoumání strategií EU v oblasti environmentálního rozvoje.

Zástupci ČZU se zapojili do několika konferencí a odborných diskusí, kde prezentovali Provozně ekonomickou fakultu. Diskutovalo se o celé řadě témat od měření uhlíkové stopy přes projekty cirkulární modré (bio)ekonomiky ve Středomoří až po regulace v oblasti odpadů a udržitelná řešení v projektech financovaných EU. Tato fóra poskytla strategickou platformu pro prozkoumání aplikací pro nadcházející výzvy Horizon Europe.

ECOMONDO znamená nejen obohacení o nové poznatky v oblasti udržitelného rozvoje, ale také přináší možnosti zapojit se do globálního dialogu o environmentálních problémech a s tím souvisejících ekonomických otázkách. Zástupci CPITT navázali cenné kontakty a zahájili korespondenci s klíčovými zainteresovanými stranami.

Záměrem je, aby tato cenná zkušenost inspirovala nejen současné studenty a akademické pracovníky, ale také posloužila jako most k budoucím mezinárodním projektům fakulty.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content