Svátek má

Drahomíra
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Projekt BIOCIRTECH získal cenu Technologické agentury ČR v kategorii PARTNERSTVÍ

Národní centrum kompetence BIOCIRTECH, zabývající se díky šestnácti spolupracujícím subjektům širokou škálou zpracování odpadů v souladu s principy cirkulární ekonomiky, zvítězilo v hodnocení poskytovatele financování, Technologické agentury ČR, v kategorii PARTNERSTVÍ.

Cílem projektu BIOCIRTECH, jehož součástí je i tým Lenky Wimmerové z katedry aplikované ekologie Fakulty životního prostředí ČZU, bylo vyvinout nové produkty z obnovitelných zdrojů zpracované environmentálně šetrnými technologiemi s důrazem na potravinovou udržitelnost, využívání přírodních zdrojů udržitelnou energetiku. Výzkumný potenciál pracovišť přispěl ke zvýšení konkurenceschopnosti českých podniků ve světě a obohatil jejich komerční sortiment.
Slavnostní předání ocenění – sošek se uskuteční 2. listopadu 2023 v historické budově Národního muzea.
Sledující na sociálních sítích TA ČR mají možnost pro jednotlivé projekty také hlasovat. Vítězný pak vyhrává i sošku Český nápad a stane se absolutním vítězem Cen TA ČR 2023.
Hlasovat můžete zde: https://vedaneniscifi.tacr.cz/#vitezne-projekty

Video o projektu můžete zhlédnout zde

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content