Publikum bude mít příležitost zhlédnout šest soutěžních týmů, které každý může podpořit svým hlasem v souboji o cenu publika. Kromě soutěžní části se chystá panelová diskuse na téma „Jak financovat svůj business“ a „Power pitch“ dvou týmů, které vzešly z podnikatelského inkubátoru ČZU.
Vloni získala v konkurenci šesti startupů hlavní cenu poroty i publika doktorandka FAPPZ Denisa Tichá se svým projektem Živý uhlík. Ten byl původně určen k léčbě jejího poníka, který trpěl trávicími potížemi, ale ukázalo se, že může dobře fungovat jako prevence a pomáhat zvířatům předcházet poruchám trávení.
„Pitchuj Startup je ideální pro všechny začínající nadšence, kteří chtějí získat cenné poznatky a propojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Je to také příležitost ponořit se do dynamické atmosféry plné inovativních nápadů z hlav zapálených podnikatelů a šance na setkání s potenciálními investory,“ slibují pořadatelé.
Soutěž mladých podnikatelů v každém případě nabízí jedinečnou příležitost učit se od odborníků z oboru, sdílet své vlastní zkušenosti a objevovat potenciální partnerství. Nebo také posílit svého podnikatelského ducha.
Lenka Prokopová
Podobné články
Členové Botanické zahrady Fakulty tropického zemědělství se každoročně vydávají na botanické expedice. Cílem jejich expedičního putování bývají převážně subtropické a okrajově tropické oblasti, které korespondují se specializací univerzitní botanické zahrady na užitkové rostliny tropů a subtropů. Jak vybírají konkrétní destinaci
Docent Lukáš Trakal z katedry geoenvironmentálních věd Fakulty životního prostředí ČZU v Praze převzal 24. listopadu 2024 prestižní ocenění Česká hlava – Cena Ministra životního prostředí.
Výsledky vyhlásili 22. listopadu 2024 zástupci ústavu Česká hlava PROJEKT, který pomáhá vědcům a