Svátek má

Zbyněk
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Na Fakultě životního prostředí mají bistro U Ledňáčka

Ledňáček se už léta objevuje v logu této fakulty České zemědělské univerzity v Praze, a tak není divu, že se dostal i do názvu zdejšího nového gastronomického konceptu. Pod vedením Luďka Bradáče se bistro U Ledňáčka neorientuje jen na českou kuchyni. V nabídce najdete i evropskou a světovou kuchyni – jak nám vysvětlil Luděk Bradáč.

Jak se vám líbí na „Zemědělce“?

Než jsem se svým týmem nastoupil do sítě Smíchovská restaurační, tak jsem dlouhá léta působil na akademické půdě, a to ve vedoucích funkcích v gastronomii. Ledňáček je tedy pro mě návrat ke kořenům a jsem za něj rád. Kampus ČZU je navíc oproti předchozímu působišti na Karlově univerzitě poměrně uzavřeným územím, a je pro nás výzva zde uspět.

Co Ledňáček nabízí?

Do projektu jsme šli s tím, že nabídneme studentům, akademikům, pracovníkům univerzity i lidem ze Suchdola to, co podle nás v okolí chybí, a to je kvalitní a domácí gastronomie. Vaříme přímo v místě, stejně tak zde máme vynikající kolegyni na studenou kuchyni. Sladké pak sami pečeme nebo bereme od místních cukrářů a plánujeme spolupráci s pekárnou zaměstnávající handicapované.

Jak zde vidíte svou budoucnost?

Optimisticky. Do projektu jsme šli narychlo s cílem otevřít tak, abychom stihli zkouškové období.
Na druhou stranu jsme tedy v nepříliš šťastné situaci, vzhledem k tomu, že jsme nově otevřený podnik v období prázdnin. Ale i tak jsme si svou klientelu našli a ta se stále rozrůstá. Do budoucna chceme jít ještě dál ve spolupráci s univerzitou i její přidruženou výrobou.

Je ještě něco, co můžete nabídnout?

Určitě. Poměrně rychle jsme se adaptovali na možnost poskytnout cateringové služby, coffee breaky dle individuálních požadavků a naši nabídku budeme neustále zdokonalovat a rozšiřovat.

Restaurace se nachází na FAKULTĚ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ v areálu České zemědělské univerzity.

Přijďte vyzkoušet a ochutnat!

Kontakt

BISTRO U LEDŇÁČKA

Luděk Bradáč

https://ulednacka.choiceqr.com

https://www.facebook.com/BistroULednacka

https://www.instagram.com/bistro_u_lednacka/

604 584 843

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content