Svátek má

Blažej
0°C
Broken clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
0°C
Broken clouds
Pátek
92%
06:33
Min: 1°C
993
15:59
Max: 6°C
SW 3 m/s

Na Fakultě životního prostředí mají bistro U Ledňáčka

Ledňáček se už léta objevuje v logu této fakulty České zemědělské univerzity v Praze, a tak není divu, že se dostal i do názvu zdejšího nového gastronomického konceptu. Pod vedením Luďka Bradáče se bistro U Ledňáčka neorientuje jen na českou kuchyni. V nabídce najdete i evropskou a světovou kuchyni – jak nám vysvětlil Luděk Bradáč.

Jak se vám líbí na „Zemědělce“?

Než jsem se svým týmem nastoupil do sítě Smíchovská restaurační, tak jsem dlouhá léta působil na akademické půdě, a to ve vedoucích funkcích v gastronomii. Ledňáček je tedy pro mě návrat ke kořenům a jsem za něj rád. Kampus ČZU je navíc oproti předchozímu působišti na Karlově univerzitě poměrně uzavřeným územím, a je pro nás výzva zde uspět.

Co Ledňáček nabízí?

Do projektu jsme šli s tím, že nabídneme studentům, akademikům, pracovníkům univerzity i lidem ze Suchdola to, co podle nás v okolí chybí, a to je kvalitní a domácí gastronomie. Vaříme přímo v místě, stejně tak zde máme vynikající kolegyni na studenou kuchyni. Sladké pak sami pečeme nebo bereme od místních cukrářů a plánujeme spolupráci s pekárnou zaměstnávající handicapované.

Jak zde vidíte svou budoucnost?

Optimisticky. Do projektu jsme šli narychlo s cílem otevřít tak, abychom stihli zkouškové období.
Na druhou stranu jsme tedy v nepříliš šťastné situaci, vzhledem k tomu, že jsme nově otevřený podnik v období prázdnin. Ale i tak jsme si svou klientelu našli a ta se stále rozrůstá. Do budoucna chceme jít ještě dál ve spolupráci s univerzitou i její přidruženou výrobou.

Je ještě něco, co můžete nabídnout?

Určitě. Poměrně rychle jsme se adaptovali na možnost poskytnout cateringové služby, coffee breaky dle individuálních požadavků a naši nabídku budeme neustále zdokonalovat a rozšiřovat.

Restaurace se nachází na FAKULTĚ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ v areálu České zemědělské univerzity.

Přijďte vyzkoušet a ochutnat!

Kontakt

BISTRO U LEDŇÁČKA

Luděk Bradáč

https://ulednacka.choiceqr.com

https://www.facebook.com/BistroULednacka

https://www.instagram.com/bistro_u_lednacka/

604 584 843

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content