Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Letos počtvrté otevře Česká zemědělská univerzita v Praze své brány zájemcům o studium

V pátek 11. listopadu 2022 budeme s napětím očekávat příjezd svatého Martina, v Suchdole krom toho také nájezdy adeptů studia na ČZU. Pro středoškoláky je to příležitost poznat zblízka univerzitu, která by se mohla stát jejich alma mater. Všechny fakulty mají na Den otevřených dveří v záloze atraktivní program a nikdo neodejde bez základní představy, co studium na ČZU obnáší.

Přijít v ten den mezi 9. a 15. hodinou na ČZU znamená poznat univerzitu zblízka. Každý se může seznámit se studijními programy i prostředím fakult, a také zjistit, jak jedinečný kampus univerzita studentům nabízí. V budově rektorátu bude k dispozici stánek se základními informace a nápovědou, kam a kudy se na poznávací cestu po univerzitním areálu vydat.

Fakulty mají v plánu prezentovat zájemcům o studium to nejlepší, co jim mohou nabídnout. Na programu jsou přednášky ke studijním programům, setkání a debaty se stávajícími studenty i zástupci různých odborných pracovišť. Atraktivní součástí programu jsou tradičně prohlídky jednotlivých pracovišť, příjemným zpestřením pak procházky po kampusu.

Česká zemědělská univerzita v Praze přivítala uchazeče o studium letos už třikrát. V prvním dvoudenním termínu Dnů otevřených dveří, v pátek 21. a v sobotu 22. ledna, ji navštívilo 1300 potencionálních studentů. Další možnosti využilo v pátek 18. března na 700 zájemců. Každý z příchozích mohl na vlastní kůži zažít univerzitní kampus, vyzkoušet si posezení v posluchárně nebo prozkoumat některé z odborných pracovišť. Tak tomu bude i nyní.

První Den otevřených dveří v akademickém roce 2022/2023 se na ČZU koná v pátek 11. listopadu od 9:00 do 15:00.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content