Svátek má

Taťána
1°C
Broken clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
1°C
Broken clouds
Středa
72%
04:46
Min: -1°C
995
17:29
Max: 10°C
S 2 m/s

Letní školy ELLS jsou přínosem pro studium i osobní rozvoj

Více než dvacetiletou historii má za sebou Euroleague for Life Sciences (ELLS). Síť předních univerzit spolupracujících v oblastech managementu přírodních zdrojů, zemědělských a lesnických věd, věd o živé přírodě, veterinárních věd, potravinářství a environmentálních věd byla založena v roce 2001 a od té doby se postupně vyprofilovala v mnoha oblastech. Mimo jiné pořádá atraktivní letní školy.

„Letní školy ELLS nabízí studentům soustředěné a intenzivní vzdělávací prostředí, kde mohou získat nové dovednosti, znalosti a techniky, které nemusí být k dispozici během běžného akademického roku. Pomáhají jim zlepšit osobní a profesní rozvoj prostřednictvím komunikace s vrstevníky z různých prostředí a kultur, stejně jako s odborníky ve své oblasti zájmu,“ říká Mikuláš Josek z Oddělení mezinárodních vztahů České zemědělské univerzity, která je aktivním členem ELLS a v loňském roce byla hostitelem velké konference této mezinárodní sítě univerzit.

Účast na letní škole ELLS může studenta připravit na nadcházející akademický rok. Dalším benefitem je možnost prozkoumat nové předměty a oblasti, na které nemusí běžně narazit. Je to také zábavný a obohacující zážitek, který každému umožní zapojit se do nových aktivit a získat nové přátele. Letní školy se konají na různých místech a poskytují příležitost cestovat a objevovat při učení nové kultury.

Letní školy ELLS mohou být po všech stránkách cennou a obohacující zkušeností pro studenty všech věkových kategorií a zázemí.

Uzávěrky přihlášek na léto 2023 se blíží, jejich přehled a další podrobnosti zde.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content