Svátek má

Rudolf
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Letní školy ELLS jsou přínosem pro studium i osobní rozvoj

Více než dvacetiletou historii má za sebou Euroleague for Life Sciences (ELLS). Síť předních univerzit spolupracujících v oblastech managementu přírodních zdrojů, zemědělských a lesnických věd, věd o živé přírodě, veterinárních věd, potravinářství a environmentálních věd byla založena v roce 2001 a od té doby se postupně vyprofilovala v mnoha oblastech. Mimo jiné pořádá atraktivní letní školy.

„Letní školy ELLS nabízí studentům soustředěné a intenzivní vzdělávací prostředí, kde mohou získat nové dovednosti, znalosti a techniky, které nemusí být k dispozici během běžného akademického roku. Pomáhají jim zlepšit osobní a profesní rozvoj prostřednictvím komunikace s vrstevníky z různých prostředí a kultur, stejně jako s odborníky ve své oblasti zájmu,“ říká Mikuláš Josek z Oddělení mezinárodních vztahů České zemědělské univerzity, která je aktivním členem ELLS a v loňském roce byla hostitelem velké konference této mezinárodní sítě univerzit.

Účast na letní škole ELLS může studenta připravit na nadcházející akademický rok. Dalším benefitem je možnost prozkoumat nové předměty a oblasti, na které nemusí běžně narazit. Je to také zábavný a obohacující zážitek, který každému umožní zapojit se do nových aktivit a získat nové přátele. Letní školy se konají na různých místech a poskytují příležitost cestovat a objevovat při učení nové kultury.

Letní školy ELLS mohou být po všech stránkách cennou a obohacující zkušeností pro studenty všech věkových kategorií a zázemí.

Uzávěrky přihlášek na léto 2023 se blíží, jejich přehled a další podrobnosti zde.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content