Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Konferenční seminář „Údržba pro TOP manažery“

Ve dnech 17. a 18. dubna 2024 proběhl na zámku v Liblicích konferenční seminář Údržba pro TOP manažery 2024 s podtextem Moderní údržba – inteligentní řešení pro udržitelný svět. Tradiční setkání špičkových odborníků uspořádala Česká společnost pro údržbu, jejímž předsedou je profesor Martin Pexa z Technické fakulty ČZU.

Konferenčního semináře se zúčastnili Ing. Jiří Holoubek – člen představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR, Ing. Pavel Ešner – zástupce ředitele Sdružení automobilového průmyslu, Ing. Ladislav Hrabec, Ph.D. – tajemník a hospodář Asociace technických diagnostiků ČR, Ing. Gabriel Zsilinszki – člen předsednictva Společnosti údržby, výroby a montáží podniků chemického, farmaceutického a papírenského průmyslu Slovenské republiky a celá řada dalších významných odborníků v oblasti údržby.

V rámci příspěvků byla prezentována a diskutována témata jako digitalizace, problematika automobilového průmyslu, technologická inkubace a projekty, údržba robotů. Současně byly představeny pokročilé technologie nástřiků a řada dalších praktických nástrojů pro zajištění údržby. Velmi diskutovaným aspektem údržby byla mimo jiné problematika personálního zajištění ve výrobě, a především kvalifikovaných pracovníků v údržbě.

Konferenci navštívilo 167 účastníků z 94 organizací, odpřednášeno bylo 33 prezentací na nejrůznější témata a zároveň bylo možné zhlédnout řadu praktických ukázek u vystavovatelů.

Je potěšitelné, jak velký je zájem o problematiku údržby mezi organizacemi a již v tuto chvíli je v přípravě mezinárodní konference Údržba 2024, která se bude konat ve dnech 16. a 17. října 2024 s podtextem „Kvalitní péčí o hmotný majetek směrem k údržbářským cílům zítřka“.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content