Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Komunitní akce Birth Giving

Snažíme se nenechat odradit rokem stráveným v domácím prostředí, a k tomu nám výrazně pomáhají naše online komunitní akce. Toto je jedna z nich.

Ve studijním programu Provozně ekonomické fakulty Inovativní podnikání, certifikovaném jako Tiimiakatemia® Prague, klademe důraz na týmové studium, podnikání, seberozvoj a vytváření vzdělávací komunity. Covidové období je pro nás, studenty neboli teampreneurs, resp. týmové podnikatele, jak se u nás nazýváme, stejnou výzvou, jako pro ostatní studenty a podnikatele. Společnými silami se nám ale daří tuto výzvu překonávat.

Velmi důležitým prvkem v našem snažení je například komunitní vzdělávací akce, tzv. Birth Giving, která slouží k rozvoji dovedností, získání zkušeností a prověření našich znalostí. Naším cílem je v týmech najít v omezeném čase (max. 24 hodin) kreativní řešení problému či výzvy zadavatele z tuzemské nebo mezinárodní společnosti. Řešení jsou poté zadavatelem vyhodnocena a každý tým dostane zpětnou vazbu ke svým návrhům. Obvykle je naše řešení také ohodnoceno předem dohodnutou finanční částkou, jindy barterovou spoluprací. Několik projektových týmů si takto díky své dobré práci získalo dlouhodobé zákazníky a partnery.

Aktuálně teampreneurs z prvního a druhého ročníku připravují Birth Giving, na kterém budou zákazníky naši zkoušející z Provozně ekonomické fakulty, a řešení výzvy tak může mít vliv i na závěrečné zkoušky. Účelem je přiblížit náš studijní koncept zkoušejícím a ukázat jim naše pracovní procesy, tvorby podnikatelských plánů, užití inovativních metod v praxi a práci v týmu.

Pokud máte zájem se Birth Giving účastnit s námi a stát se zadavatelem úkolu pro týmové podnikatele, určitě se nám ozvěte na e-mail: learningexpeditionprague@gmail.com!

 

Adéla Vejvodová, Anna Králová, Lucie Opočenská (teampreneurs)

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content