Svátek má

Aneta
16°C
Overcast clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
16°C
Overcast clouds
Úterý
79.1345%
03:13
Min: 14°C
992
18:45
Max: 18°C
SSW 1 m/s

Knihovna ČZU má nový výuková portál

Podpora studia a vědy je název nového výukového portálu, který na konci roku 2020 spustila Knihovna ČZU. Jeho cílem je být informační a poradenskou oporou pro studenty bakalářského, magisterského nebo doktorandského studia v prezenční i kombinované formě. Nabízí ovšem i pomoc pedagogickým a akademickým pracovníkům.

Portál obsahuje informace týkající se problematiky psaní vysokoškolských prací, citací a efektivního vyhledávání odborných informací. Studenti se jeho prostřednictvím mohou přihlásit na kurzy vedené odborníky z řad Knihovny ČZU, kde se dozvědí tipy a triky, které jim usnadní práci a ušetří čas při psaní seminárních a závěrečných prací.

Nemůžete najít potřebné dokumenty nebo se trápíte s citacemi? Odpovědi vám poskytnou pracovníci Knihovny ČZU. Stačí napsat svůj dotaz do formuláře dostupného přímo v portálu. To je totiž to správné místo, kam se můžete všichni obrátit v případě, že budete potřebovat využít konzultačních služeb z oblasti práce s informacemi a informačními zdroji na ČZU i mimo ni. Zejména doktorandi a akademičtí pracovníci mohou využít rešeršních služeb.

Neméně významnou podporou pro studium jsou e-learningové kurzy, které jsou přístupné prostřednictvím výukového portálu po přihlášení se uživatelským jménem (login) a heslem (stejné jako pro přihlášení např. do UIS). Studenti se seznámí se službami Knihovny ČZU, s akademickým psaním. Za všechny lze uvést videa Introduction aneb Jak psát úvod závěrečné práce nebo Efektivní grafy v kostce. Ostatně posuďte sami, navštivte nový výukový portál Podpora studia a vědy. Věříme, že náš portál bude skutečnou podporou pro studium a vědu na České zemědělské univerzitě.

Tereza Garamszegi

Foto: Lucie Štrosová

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Kontaktní informace

Česká zemědělská univerzita v Praze

Kamýcká 129

165 00 Praha – Suchdol

IČO: 60460709

DIČ: CZ60460709

ID datové schránky ČZU: 3hdj9cb

Tel. ústředna: +420 224 381 111

Materiály umístěné na tomto webu mohou být publikovány pouze se souhlasem ČZU. Informace o zpracování a ochraně osobních údajů na ČZU v Praze.
© 2021 Česká zemědělská univerzita v Praze – Všechna práva vyhrazena

Skip to content