Svátek má

Drahomíra
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Knihovna ČZU má nový výuková portál

Podpora studia a vědy je název nového výukového portálu, který na konci roku 2020 spustila Knihovna ČZU. Jeho cílem je být informační a poradenskou oporou pro studenty bakalářského, magisterského nebo doktorandského studia v prezenční i kombinované formě. Nabízí ovšem i pomoc pedagogickým a akademickým pracovníkům.

Portál obsahuje informace týkající se problematiky psaní vysokoškolských prací, citací a efektivního vyhledávání odborných informací. Studenti se jeho prostřednictvím mohou přihlásit na kurzy vedené odborníky z řad Knihovny ČZU, kde se dozvědí tipy a triky, které jim usnadní práci a ušetří čas při psaní seminárních a závěrečných prací.

Nemůžete najít potřebné dokumenty nebo se trápíte s citacemi? Odpovědi vám poskytnou pracovníci Knihovny ČZU. Stačí napsat svůj dotaz do formuláře dostupného přímo v portálu. To je totiž to správné místo, kam se můžete všichni obrátit v případě, že budete potřebovat využít konzultačních služeb z oblasti práce s informacemi a informačními zdroji na ČZU i mimo ni. Zejména doktorandi a akademičtí pracovníci mohou využít rešeršních služeb.

Neméně významnou podporou pro studium jsou e-learningové kurzy, které jsou přístupné prostřednictvím výukového portálu po přihlášení se uživatelským jménem (login) a heslem (stejné jako pro přihlášení např. do UIS). Studenti se seznámí se službami Knihovny ČZU, s akademickým psaním. Za všechny lze uvést videa Introduction aneb Jak psát úvod závěrečné práce nebo Efektivní grafy v kostce. Ostatně posuďte sami, navštivte nový výukový portál Podpora studia a vědy. Věříme, že náš portál bude skutečnou podporou pro studium a vědu na České zemědělské univerzitě.

Tereza Garamszegi

Foto: Lucie Štrosová

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content