Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Česká zemědělská univerzita v Praze prochází mezinárodním hodnocením

V týdnu od 9. do 13. května 2022 se uskutečnila druhá návštěva mezinárodního evaluačního týmu IEP (Institutional Evaluation Programme) na České zemědělské univerzitě v Praze. Tato nezávislá agentura je uvedena v Evropském rejstříku zajišťování kvality pro vysokoškolské vzdělávání a je řádným členem Evropské asociace pro zajišťování kvality ve vysokoškolském vzdělávání.

V průběhu návštěvy se mezinárodní evaluační tým IEP znovu setkal s vedením univerzity a děkany fakult, se kterými členové týmu diskutovali o poznatcích z první návštěvy. Uskutečnila se též diskuse se zástupci vědeckých rad a studentských asociací a v Kostelci nad Černými lesy se tým IEP setkal se zástupci praxe a s absolventy, s nimiž ČZU spolupracuje. Nyní ČZU od týmu IEP obdrží závěrečnou hodnotící zprávu.

„Nezávislé mezinárodní hodnocení ČZU se uskutečnilo v polovině období, na které má univerzita udělené institucionální akreditace. Závěry hodnocení umožní managementu univerzity efektivní rozvoj, jednotlivá doporučení budou zohledněna i v systému řízení a zajišťování kvality,“ uvádí docent Petr Valášek, prorektor pro kvalitu vzdělávací a tvůrčí činnosti, který je koordinátorem hodnotícího procesu.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content