Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Živá univerzita: lidé a události slovem i obrazem

Jarní číslo časopisu o životě a dění na České zemědělské univerzitě právě vychází a vy se v něm můžete dozvědět, na čem pracují naši vědci a vědkyně a jaká témata řeší, čím žije studentská obec a co je nového ve výstavním kampusu na okraji hlavního města. Prostřednictvím rozhovorů s akademiky a zaměstnanci univerzity nahlédneme do zákulisí fakult a dalších univerzitních pracovišť.

„Věřím, že se nám podaří zachovat náš kampus otevřený a zároveň bezpečný.“ S touto vizí otevírá prorektor Petr Valášek toto nové číslo a zároveň i blok věnovaný bezpečnosti na vysokých školách v kontextu nedávné tragédie na Filozofické fakultě UK. Dočtete se mimo jiné, jak prozíravě a efektivně si Česká zemědělská univerzita v oblasti bezpečnosti počíná.

Z osobností akademického světa vám představíme dva čerstvé profesory ČZU, nového děkana Fakulty životního prostředí, nového proděkana Fakulty tropického zemědělství a další zajímavé tváře.

Dozvíte se celou řadu novinek z oblasti vědeckého bádání, ale třeba i ze světa filmu nebo sportu. Zvláštní pozornost věnujeme ženám a dívkám vědkyním, novým studijním programům a cestovatelským zážitkům našich vědců a studentů při bádání v různých koutech planety.

Přejeme příjemné čtení nového čísla Živé univerzity.

 Za redakci: Lenka Prokopová

 

 

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content