Svátek má

Emil
19°C
Scattered clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
19°C
Scattered clouds
Neděle
41.4797%
03:06
Min: 10°C
987
18:51
Max: 21°C
NNE 3 m/s

Vědecký coutube JoVE Science Education

Co uděláte, když potřebujete doma něco spravit, a nevíte jak? Pravděpodobně skončíte u nějakého video tutoriálu na youtube. Proč nemít takový luxus i v laboratoři a při výuce biologie a environmentálních věd? Odborně zpracované výukové video je perfektní pomůckou pro distanční výuku modelem Blended Learning. Ať už pro revizi nabytých znalostí nebo jako příprava na hodinu.
ČZU zpřístupnila dvě kolekce výukových videí JoVE Science Education pro obory biologie a environmentální vědy. Videa z oboru biologie pokrývají obecné laboratorní metody, metody buněčné a molekulární biologie, bezpečnost práce v laboratoři a obecně užívané metody pro práci s modelovými organismy. Environmentální videa ukazují metody využívané v environmentální vědě a vědě o zemi.
Videa jsou dostupná online rovnou z kampusu bez přihlášení nebo vzdáleně přes web Knihovny ČZU. Také můžete využít institucionální přihlášení rovnou na webu www.jove.com. Videa jsou v anglickém jazyce, ke každému je navíc připojen transkript.
Mgr. Dominik Bláha,
správce odborných databází v Knihovně ČZU

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Kontaktní informace

Česká zemědělská univerzita v Praze

Kamýcká 129

165 00 Praha – Suchdol

IČO: 60460709

DIČ: CZ60460709

ID datové schránky ČZU: 3hdj9cb

Tel. ústředna: +420 224 381 111

Materiály umístěné na tomto webu mohou být publikovány pouze se souhlasem ČZU. Informace o zpracování a ochraně osobních údajů na ČZU v Praze.
© 2021 Česká zemědělská univerzita v Praze – Všechna práva vyhrazena

Skip to content