Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Studenti evropských univerzit se sejdou na vědecké konferenci v suchdolském kampusu

S příchodem podzimu přivítá Česká zemědělská univerzita v Praze mladé vědce z prestižních evropských univerzit. Na Vědecké studentské konferenci ELLS 2022 se sejdou v pátek 23. a v sobotu 24. září. Tuto akci každoročně pořádá Euroleague for Life Sciences a zve na ni studenty partnerských univerzit. Témat k diskusím a studentským prezentacím je bezpočet, ale tím hlavním je „Propojenost věcí: Cesta k udržitelným řešením“.

Dvoudenní konference je pro studenty skvělou příležitostí, jak zažít atmosféru vědecké konference a poznat mnoho různých lidí – studentů i učitelů – z různých oborů a univerzit. Mají zde také možnost prezentovat výsledky své vědecké práce buď formou posteru nebo přednášky. Získají tak konstruktivní zpětnou vazbu na svou prezentaci a práci od kolegů a dalších odborníků, a dokonce mohou vyhrát cenu.

Euroleague for Life Sciences (ELLS) je síť prestižních evropských univerzit, které spolupracují v oblasti přírodních věd se zaměřením na potravinové a přírodní zdroje, zemědělství a lesnictví, management a marketing, veterinární a environmentální disciplíny. Jejími členy jsou kromě České zemědělské univerzity v Praze vídeňská Univerzita věd o živé přírodě (BOKU), Švédská univerzita zemědělských věd (SLU), Univerzita v Hohenheimu, nizozemská Univerzita ve Wageningenu a Varšavská univerzita věd o živé přírodě. Na pražské studentské konferenci by měla být síť univerzit ELLS rozšířena o další členy.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content