Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Sportovci ČZU dominovali Evropským sportovním hrám v Antverpách

Ve dnech 24.–26. dubna 2024 se konaly mezinárodní univerzitní sportovní hry PCU Games, pořádané Univerzitou Aplikovaných Věd a Umění v Antverpách. Sportovnímu klání vysokoškoláků dominovaly barvy České zemědělské univerzity.

Katedra tělesné výchovy ČZU vyslala do univerzitních sportovních bojů družstva basketbalu mužů, futsalu mužů a volejbalu mužů i žen. V konkurenci více než 25 evropských univerzit se naši sportovci rozhodně neztratili a Česká zemědělská univerzita měla takřka medailové žně. První místo získali basketbalisté a volejbalistky, druhou příčku vybojovali volejbalisté a futsalisté skončili na pátém místě.

„Všechna tři finálová utkání, ve kterých naši studenti bojovali, vypadala téměř jako přebor Prahy a Brna, neboť naši studenti se pokaždé utkali se studenty z VUT Brno. Dvakrát jsme slavili vítězství, když vyhráli basketbalisté a volejbalistky. Evropské univerzitní hry byly skvěle uspořádané a nabídly kombinaci skvělého sportu s kulturním programem. Věříme, že ČZU zanechala v Antverpách jen ty nejlepší dojmy,“ hodnotí univerzitní hry Michal Novák z Katedry tělesné výchovy a sportu ČZU.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content