Svátek má

Maxim
13°C
Clear sky
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
13°C
Clear sky
Pondělí
81%
03:00
Min: 10°C
990
19:00
Max: 23°C
NNW 1 m/s

Škoda Auto zapůjčila Technické fakultě ČZU sponzorský vůz

Automobilka Škoda Auto zapůjčila Technické fakultě na rok k užívání nový vůz Kodiaq. Fakulta vůz využije v rámci operativní dopravy a současně bude zapojen i do výukového procesu.

„Musím poděkovat firmě Škoda Auto za dlouhodobou podporu Technické fakulty. Spolupráce s automobilkou funguje na vynikající úrovni, ať už se jedná o podporu studentských projektů, nabídku stáží a dlouhodobých praxí pro studenty, spolupráci ve výzkumu i podporu pedagogického procesu formou modelů vozidel či jejich částí,“ řekl při převzetí vozu děkan Technické fakulty doc. Jiří Mašek.

Automobilka Škoda Auto s Technickou fakultou spolupracuje v řadě oblastí. Mnoho absolventů je zde zaměstnáno a řada studentů využívá nabídek dlouhodobých stáží při studiu. Ve fakultní Radě pro spolupráci s praxí má automobilka vždy svého zástupce. Škoda Auto se pravidelně účastní Veletrhu pracovních příležitostí a její odborníci se zapojují do pedagogického procesu formou vyzvaných, specializovaných přednášek spojených nejen s problematikou automobilového průmyslu.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content