Svátek má

Ivo
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Škoda Auto zapůjčila Technické fakultě ČZU sponzorský vůz

Automobilka Škoda Auto zapůjčila Technické fakultě na rok k užívání nový vůz Kodiaq. Fakulta vůz využije v rámci operativní dopravy a současně bude zapojen i do výukového procesu.

„Musím poděkovat firmě Škoda Auto za dlouhodobou podporu Technické fakulty. Spolupráce s automobilkou funguje na vynikající úrovni, ať už se jedná o podporu studentských projektů, nabídku stáží a dlouhodobých praxí pro studenty, spolupráci ve výzkumu i podporu pedagogického procesu formou modelů vozidel či jejich částí,“ řekl při převzetí vozu děkan Technické fakulty doc. Jiří Mašek.

Automobilka Škoda Auto s Technickou fakultou spolupracuje v řadě oblastí. Mnoho absolventů je zde zaměstnáno a řada studentů využívá nabídek dlouhodobých stáží při studiu. Ve fakultní Radě pro spolupráci s praxí má automobilka vždy svého zástupce. Škoda Auto se pravidelně účastní Veletrhu pracovních příležitostí a její odborníci se zapojují do pedagogického procesu formou vyzvaných, specializovaných přednášek spojených nejen s problematikou automobilového průmyslu.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content