Svátek má

Nela a Hromnice
5°C
Broken clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
5°C
Broken clouds
Čtvrtek
62%
06:33
Min: 2°C
989
15:57
Max: 6°C
WNW 5 m/s

Škoda Auto zapůjčila Technické fakultě ČZU sponzorský vůz

Automobilka Škoda Auto zapůjčila Technické fakultě na rok k užívání nový vůz Kodiaq. Fakulta vůz využije v rámci operativní dopravy a současně bude zapojen i do výukového procesu.

„Musím poděkovat firmě Škoda Auto za dlouhodobou podporu Technické fakulty. Spolupráce s automobilkou funguje na vynikající úrovni, ať už se jedná o podporu studentských projektů, nabídku stáží a dlouhodobých praxí pro studenty, spolupráci ve výzkumu i podporu pedagogického procesu formou modelů vozidel či jejich částí,“ řekl při převzetí vozu děkan Technické fakulty doc. Jiří Mašek.

Automobilka Škoda Auto s Technickou fakultou spolupracuje v řadě oblastí. Mnoho absolventů je zde zaměstnáno a řada studentů využívá nabídek dlouhodobých stáží při studiu. Ve fakultní Radě pro spolupráci s praxí má automobilka vždy svého zástupce. Škoda Auto se pravidelně účastní Veletrhu pracovních příležitostí a její odborníci se zapojují do pedagogického procesu formou vyzvaných, specializovaných přednášek spojených nejen s problematikou automobilového průmyslu.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content