Svátek má

Rudolf
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Rektor ČZU Petr Sklenička: Kontakt se zemědělci nás, vědce, vrací zpátky do reality

Jaké problémy nyní řeší zemědělské obory na vysokých školách? Co si myslí rektor ČZU o Green Dealu? Na co je hrdý a co by na univerzitě rád vylepšil? A co dělá ve svém volném čase? To se mimo jiné dozvíte v podcastu Asociace soukromého zemědělství Sedláci v éteru, jehož hostem je rektor České zemědělské univerzity v Praze profesor Petr Sklenička. Ve vedení univerzity je už čtyři roky a nyní se chystá na další rektorské období. I jeho zásluhou v posledních letech prestiž ČZU prudce stoupá, což se stále častěji projevuje v zahraničních žebříčcích. ČZU se snaží vychovávat odborníky pro oblast zemědělství v duchu udržitelné budoucnosti. Profesor krajinné ekologie Petr Sklenička v tomto podcastu nabízí pohled na zemědělství z pohledu vědce a profesora krajinné ekologie, který dobře chápe význam spolupráce akademické sféry s praxí. S Asociací soukromých zemědělců spolupracuje dlouhodobě, mj. jako člen hodnotitelské komise programu Pestrá krajina.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content