Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

První kurz celoživotního vzdělávání pro praktiky je úspěšně završen

Předposlední březnový víkend byl posledním, kdy na Fakultě životního prostředí České zemědělské univerzity probíhaly přednášky v rámci prvního ročníku kurzu celoživotního vzdělávání pro odborníky a specialisty na životní prostředí z praxe umožňující zvýšení kvalifikace.

Kurz nazvaný Ekologie a podpora biodiverzity prostřednictvím předních expertů v oboru doplnil a prohloubil vědomosti a dovednosti v aktuální problematice přímo spjaté s moderní ochranou přírody v České republice. Specializované přednášky akademičtí pracovníci Fakulty životního prostředí vyučovali prezenčně v sídle fakulty. Letos se během tří sobot a jedné neděle v únoru a v březnu bezmála tři desítky účastníků dočkaly celkem dvanácti přednášek na tato témata: fragmentace krajiny, říční ekosystémy, druhově rozmanitá zemědělská krajina, rostlinné invaze, dynamika lesů střední Evropy, ekologické pasti, tajemný svět lišejníků, fylogenetika a strom života, vývoj přírody ve čtvrtohorách, taxonomie a nomenklatura, behaviorální ekologie a Citizen Science v podobě ptačích budek.

Fakulta životního prostředí brzy otevře přihlašovací systém do nového ročníku pro akademický rok 2024–2025. Sledujte proto aktuality na webu fzp.czu.cz, kde se včas dozvíte všechny důležité informace.

Zdroj: FŽP

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content