Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Promoce jsou nádhernou oslavou studijních úspěchů absolventů České zemědělské univerzity

Slavnostní promoce na České zemědělské univerzitě uzavřely jednu kapitolu života další generace našich studentů a studentek a představovaly i tentokrát radostný a zasloužený okamžik. Srdečně gratulujeme k dosažení významného milníku v životě čerstvých absolventů a věříme, že si nezapomenutelné chvíle užili oni i jejich blízcí. Slavnostní akt se konal v prostorách Auly ČZU v suchdolském kampusu a také v zámku v Kostelci nad Černými lesy.

Promoce jsou příležitostí k oficiálnímu ukončení studia a k ohlédnutí za všemi náročnými i úžasnými momenty, které naši studenti během svého působení na univerzitě zažili. Věříme, že to byla doba plná nezapomenutelných zážitků, poznatků a přátelství, které je budou provázet po celý život. Promoce je poděkováním za práci, nadšení a odhodlání, které studenti a studentky během let prokázali, a za to, že zvládli všechny výzvy studia.

Těší nás, že si naši absolventi při výběru vysoké školy zvolili právě Českou zemědělskou univerzitu v Praze, a děkujeme, že jsme mohli být součástí jejich cesty za vzděláním. Vážíme si důvěry v naše vzdělávací programy, naše pedagogy, vědu i výzkum a v naši schopnost připravit profesionály na úspěšnou kariéru v oborech, které jsou v současnosti těmi nejaktuálnějšími.

Nyní, po ukončení studia, se jim otevírá nová životní kapitola. Jsme přesvědčeni, že využijí znalostí, dovedností a zkušeností, které získali na naší univerzitě, a že budou vzorem svým kolegů ve svých profesních sférách. Přejeme jim zápal a vášeň, s níž budou přinášet inovace, pozitivní změny a udržitelný rozvoj do oblasti zemědělství a životního prostředí.

Karla Mráčková, mluvčí ČZU

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content