Svátek má

Viola
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Příměstské tábory České zemědělské univerzity nabídly dětem zaměstnanců zážitkový program ve třech turnusech

Letní prázdniny školního, nebo, chcete-li akademického roku 2022/2023 jsou za námi. Stejně jako v loňském roce, i letos uspořádala Česká zemědělská univerzita příměstské tábory pro školní děti zaměstnanců univerzity, a to hned ve třech turnusech.

Zázemí pro účastníky příměstských táborů poskytlo vedení Knihovny ČZU, které dětem nabízí prostor nejen pro nejrůznější kreativní činnosti a společenské hry, ale i pro relaxaci a odpočinek. Téměř padesátka dětí si během léta užila zážitkový program v kampusu i mimo něj. Díky vstřícnosti univerzitních zaměstnanců si děti mohly vyzkoušet klasické laboratorní činnosti na katedře mikrobiologie, výživy a dietetiky, ale i ty netradiční v laboratořích především na Fakultě lesnické a dřevařské (laboratoř ergonomických studií, laboratoř chovu bezobratlých a drobných obratlovců). Velkým zážitkem pro ně byly komentované prohlídky tropického a subtropického skleníku Fakulty tropického zemědělství a ukázka formule studentského spolku CZU Prague Formula Racing.

Druhý turnus na přelomu července a srpna byl pilotním projektem v anglickém jazyce, kdy zážitkový i celotáborový program pro děti probíhal v angličtině. Kromě zmiňovaných aktivit měly děti například možnost nahlédnout pod pokličku zimbabwské kuchyně společně s absolventkou FTZ.

Děkujeme každému zaměstnanci univerzity, který věnoval svůj čas dětem a představil a přiblížil jim univerzitní činnosti, děkujeme vedení univerzity, které je realizaci aktivit pro děti nakloněno, a v neposlední řadě děkujeme rodičům za projevenou důvěru a zájem. A těšíme se na další setkávání s rodiči i dětmi.

Za realizační tým aktivit pro děti na ČZU

Alena Vlková

 

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content