Svátek má

Rudolf
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Právě vychází jarní číslo zpravodaje České zemědělské univerzity v Praze

Na devadesáti šesti stranách časopisu Živá univerzita přinášíme výběr toho nejzajímavějšího, čím ČZU v Praze v posledních týdnech žije.

V rozhovorech, článcích a aktualitách se dočtete, na čem přes turbulentní dobu pracují vědci ČZU, čím se zabývají její studenti a jak efektivně se tato pražská univerzita postarala a stále stará o ukrajinské maminky s dětmi prchající před válkou v jejich zemi.

Rekapitulujeme nejdůležitější události poslední doby, například že s novým rokem zahájil další funkční období rektor ČZU v Praze Petr Sklenička, že se svých funkcí ujali tři nově zvolení děkani a že máme dva nové profesory. Po dvouleté covidové pauze se začínají rozbíhat tradiční univerzitní aktivity – například na 11. června se chystá velkolepá Zahradní slavnost, na níž si také připomeneme 70 let existence samostatné Vysoké školy zemědělské, dnešní České zemědělské univerzity v Praze.

Dozvíte se, jak funguje Centrum infekčních nemocí zvířat (CINeZ) založené při ČZU před dvěma roky, co se řeší v univerzitní veterinární ambulanci, co nového v modelové krajině Amálie u Lán, jakým směrem se ubírají lesní bioekonomika, agrivoltaika a další trendy a technologie udržitelné budoucnosti. To a mnoho dalšího najdete zde:

https://www.czu.cz/cs/r-8681-visualni-blok-homepage-vlevo-dole/ziva-univerzita-aktualni-cislo.html

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content