Svátek má

Ivo
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Poznejte budoucnost agropotravinářství. METROFOOD-RI spouští sérii vzdělávacích webinářů, které můžete navštívit zcela zdarma

Výzkumná infrastruktura METROFOOD-RI spouští sérii bezplatných vzdělávacích webinářů zaměřených na inovace a vědecký výzkum v potravinářském sektoru. Zahájení webinářů je naplánováno na druhou polovinu května 2024 a během série bude nabídnuto šest bloků přednášek.

Témata webinářů budou zahrnovat od diagnostických technologií až po genomiku s důrazem na klíčové otázky současnosti, jako jsou alternativní zdroje proteinů a bezpečnost potravin. Tato interaktivní setkání účastníkům nabídnou nejen aktuální přehled o trendech, ale také praktické znalosti, které mohou být aplikovány v praxi. Všechny webináře budou vysílány živě, ale zároveň budou nahrány a dostupné pro pozdější zhlédnutí.

Diskuse povedou renomovaní vědečtí pracovníci z partnerských institucí METROFOOD-RI. Webináře jsou otevřeny nejen pro vědecké pracovníky, ale i pro zástupce firem, politiky a zástupce široké veřejnosti, kteří se chtějí dozvědět více o novinkách a trendech v agropotravinářství.

Připojte se k nám, abyste zůstali v popředí inovací a vědeckých pokroků a přispěli k diskusím, které formují budoucnost potravinářského průmyslu. Registrace je otevřena na následujícím odkaze: Registration for METROFOOD-EPI webinars.

  • Témata webinářů: Metrofood webinars
  • Termín: 20. května 2024–24. června 2024
  • Jazyk: Všechny webináře budou v angličtině.
  • Délka: Přednáška trvá jednu hodinu, v bloku budou vždy tři webináře.
  • Formát: Živé přenosy, nahrávky budou dostupné po události.
  • Kurzovné: zdarma, financováno EU v rámci projektu METROFOOD-EPI

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content