Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Pitchuj Startup II: Soutěž pro začínající podnikatele

Šest týmů začínajících podnikatelů se ve středu 25. října utká v soutěži Pitchuj Startup, kterou již podruhé pořádá v Aule České zemědělské univerzity podnikatelský inkubátor Point One. Těšit se můžeme na přehlídku inovativních nápadů a atmosféru nabitou nadšením z rodícího se businessu.

Publikum bude mít příležitost zhlédnout šest soutěžních týmů, které každý může podpořit svým hlasem v souboji o cenu publika. Kromě soutěžní části se chystá panelová diskuse na téma „Jak financovat svůj business“ a „Power pitch“ dvou týmů, které vzešly z podnikatelského inkubátoru ČZU.

Vloni získala v konkurenci šesti startupů hlavní cenu poroty i publika doktorandka FAPPZ Denisa Tichá se svým projektem Živý uhlík. Ten byl původně určen k léčbě jejího poníka, který trpěl trávicími potížemi, ale ukázalo se, že může dobře fungovat jako prevence a pomáhat zvířatům předcházet poruchám trávení.

Loňskou vítězkou soutěže byla Denisa Tichá (na snímku uprostřed)

„Pitchuj Startup je ideální pro všechny začínající nadšence, kteří chtějí získat cenné poznatky a propojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Je to také příležitost ponořit se do dynamické atmosféry plné inovativních nápadů z hlav zapálených podnikatelů a šance na setkání s potenciálními investory,“ slibují pořadatelé.

Soutěž mladých podnikatelů v každém případě nabízí jedinečnou příležitost učit se od odborníků z oboru, sdílet své vlastní zkušenosti a objevovat potenciální partnerství. Nebo také posílit svého podnikatelského ducha.

Lenka Prokopová

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content