Publikum bude mít příležitost zhlédnout šest soutěžních týmů, které každý může podpořit svým hlasem v souboji o cenu publika. Kromě soutěžní části se chystá panelová diskuse na téma „Jak financovat svůj business“ a „Power pitch“ dvou týmů, které vzešly z podnikatelského inkubátoru ČZU.
Vloni získala v konkurenci šesti startupů hlavní cenu poroty i publika doktorandka FAPPZ Denisa Tichá se svým projektem Živý uhlík. Ten byl původně určen k léčbě jejího poníka, který trpěl trávicími potížemi, ale ukázalo se, že může dobře fungovat jako prevence a pomáhat zvířatům předcházet poruchám trávení.

„Pitchuj Startup je ideální pro všechny začínající nadšence, kteří chtějí získat cenné poznatky a propojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Je to také příležitost ponořit se do dynamické atmosféry plné inovativních nápadů z hlav zapálených podnikatelů a šance na setkání s potenciálními investory,“ slibují pořadatelé.
Soutěž mladých podnikatelů v každém případě nabízí jedinečnou příležitost učit se od odborníků z oboru, sdílet své vlastní zkušenosti a objevovat potenciální partnerství. Nebo také posílit svého podnikatelského ducha.
Lenka Prokopová
Podobné články
Aktuální výzvy digitálního věku, bezpečnost na internetu a vliv online světa na společnost byly tématem první ze série neformálních debat, kterou Česká zemědělská univerzita v Praze uspořádala v pondělí 24. března 2025 ve své aule. Se zástupci mladé generace přišli
Česká zemědělská univerzita v Praze bude ve dnech 29. a 30. května hostit 24. ročník mezinárodní konference pro doktorandy a mladé vědce BioPhys Spring 2025. Setkání, které po oba dny začíná v 9:00, pořádá ČZU společně s Agrofyzikálním institutem Polské