Publikum bude mít příležitost zhlédnout šest soutěžních týmů, které každý může podpořit svým hlasem v souboji o cenu publika. Kromě soutěžní části se chystá panelová diskuse na téma „Jak financovat svůj business“ a „Power pitch“ dvou týmů, které vzešly z podnikatelského inkubátoru ČZU.
Vloni získala v konkurenci šesti startupů hlavní cenu poroty i publika doktorandka FAPPZ Denisa Tichá se svým projektem Živý uhlík. Ten byl původně určen k léčbě jejího poníka, který trpěl trávicími potížemi, ale ukázalo se, že může dobře fungovat jako prevence a pomáhat zvířatům předcházet poruchám trávení.

„Pitchuj Startup je ideální pro všechny začínající nadšence, kteří chtějí získat cenné poznatky a propojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Je to také příležitost ponořit se do dynamické atmosféry plné inovativních nápadů z hlav zapálených podnikatelů a šance na setkání s potenciálními investory,“ slibují pořadatelé.
Soutěž mladých podnikatelů v každém případě nabízí jedinečnou příležitost učit se od odborníků z oboru, sdílet své vlastní zkušenosti a objevovat potenciální partnerství. Nebo také posílit svého podnikatelského ducha.
Lenka Prokopová
Podobné články
Katedra jazyků Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze uspořádala v rámci programu Blended Intensive Programme (BIP) mezinárodní týdenní literární kurz Literarisches Prag zaměřený na pražské německé spisovatele.
Také letos se na závěr akademického roku na České zemědělské univerzitě konala výstava bakalářských a ateliérových prací letního semestru 2024/2025, které vypracovali studenti a studentky programu Krajinářská architektura Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. V přízemí budovy MCEV II byly