Svátek má

Blažej
3°C
Broken clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
3°C
Broken clouds
Pátek
88%
06:33
Min: 1°C
992
15:59
Max: 7°C
WSW 4 m/s

Osobní růst aneb Jak na sobě zapracovat 

Na poslední listopadový den připravila Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze pro studenty i zaměstnance unikátní přednášku předního specialisty na osobní rozvoj Petra Ludwiga.

Tématem přednášky bylo růstové a fixní myšlení. Přítomní se tak dozvěděli, jak smýšlet o sobě i ostatních daleko efektivnějším způsobem, co je neuroplasticita a jak ovlivňuje naše dovednosti, jak může růstové myšlení pomoci při zvládání změn a nejistot a jak vycvičit růstové myšlení u sebe a ostatních.

Výzkumy totiž ukazují, že máme tendenci podléhat jednomu typu myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a výrazně lepším výsledkům. Změnou způsobu myšlení lze výrazně ovlivnit život k lepšímu. V osobním životě i v kariéře. Studie totiž potvrzují, že to, jak má život vypadat, je z velké části v našich hlavách.

Petr Ludwig, přední český odborník a lektor založil před jedenácti lety vzdělávací institut GrowJOB a převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu a spokojenost lidí ve společnosti. Přednáška se uskutečnila za dodržení všech bezpečnostních opatření souvisejících s koronavirovou epidemií.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content