Svátek má

Blanka
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Osobní růst aneb Jak na sobě zapracovat 

Na poslední listopadový den připravila Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze pro studenty i zaměstnance unikátní přednášku předního specialisty na osobní rozvoj Petra Ludwiga.

Tématem přednášky bylo růstové a fixní myšlení. Přítomní se tak dozvěděli, jak smýšlet o sobě i ostatních daleko efektivnějším způsobem, co je neuroplasticita a jak ovlivňuje naše dovednosti, jak může růstové myšlení pomoci při zvládání změn a nejistot a jak vycvičit růstové myšlení u sebe a ostatních.

Výzkumy totiž ukazují, že máme tendenci podléhat jednomu typu myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a výrazně lepším výsledkům. Změnou způsobu myšlení lze výrazně ovlivnit život k lepšímu. V osobním životě i v kariéře. Studie totiž potvrzují, že to, jak má život vypadat, je z velké části v našich hlavách.

Petr Ludwig, přední český odborník a lektor založil před jedenácti lety vzdělávací institut GrowJOB a převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu a spokojenost lidí ve společnosti. Přednáška se uskutečnila za dodržení všech bezpečnostních opatření souvisejících s koronavirovou epidemií.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content