Svátek má

Přemysl
18°C
Drizzle
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
18°C
Drizzle
Pondělí
68.6236%
03:13
Min: 10°C
992
18:45
Max: 27°C
W 2 m/s

Osobní růst aneb Jak na sobě zapracovat 

Na poslední listopadový den připravila Fakulta lesnická a dřevařská České zemědělské univerzity v Praze pro studenty i zaměstnance unikátní přednášku předního specialisty na osobní rozvoj Petra Ludwiga.

Tématem přednášky bylo růstové a fixní myšlení. Přítomní se tak dozvěděli, jak smýšlet o sobě i ostatních daleko efektivnějším způsobem, co je neuroplasticita a jak ovlivňuje naše dovednosti, jak může růstové myšlení pomoci při zvládání změn a nejistot a jak vycvičit růstové myšlení u sebe a ostatních.

Výzkumy totiž ukazují, že máme tendenci podléhat jednomu typu myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a výrazně lepším výsledkům. Změnou způsobu myšlení lze výrazně ovlivnit život k lepšímu. V osobním životě i v kariéře. Studie totiž potvrzují, že to, jak má život vypadat, je z velké části v našich hlavách.

Petr Ludwig, přední český odborník a lektor založil před jedenácti lety vzdělávací institut GrowJOB a převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu a spokojenost lidí ve společnosti. Přednáška se uskutečnila za dodržení všech bezpečnostních opatření souvisejících s koronavirovou epidemií.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Kontaktní informace

Česká zemědělská univerzita v Praze

Kamýcká 129

165 00 Praha – Suchdol

IČO: 60460709

DIČ: CZ60460709

ID datové schránky ČZU: 3hdj9cb

Tel. ústředna: +420 224 381 111

Materiály umístěné na tomto webu mohou být publikovány pouze se souhlasem ČZU. Informace o zpracování a ochraně osobních údajů na ČZU v Praze.
© 2021 Česká zemědělská univerzita v Praze – Všechna práva vyhrazena

Skip to content