Svátek má

Rudolf
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Nekupujte zajíce v pytli!

Podzimní Dny otevřených dveří jsou pro středoškoláky stojící před rozhodnutím, kam po maturitě, první příležitostí k hlubšímu prozkoumání terénu. Česká zemědělská univerzita se i tentokrát představila v celé rozmanitosti svých oborů orientovaných na vědy o životě a přírodě. V pátek 10. září otevřelo brány všech šest fakult univerzity i její Institut vzdělávání a poradenství.

Atraktivní program umožnil mladým návštěvníkům nahlédnout pod pokličku studijních programů a prozkoumat možnosti, které se jim na univerzitě nabízejí. Pohled zblízka bývá vždy výmluvnější než surfování po internetových stránkách, jakkoliv sofistikované mohou být.

Živé přednášky k jednotlivým studijním programům, setkání a debaty se stávajícími studenty i zástupci různých odborných pracovišť a zejména možnost prohlédnout si jednotlivá pracoviště… To vše je pro adepty studia tradičně velkým lákadlem. Jako bonus mohou brát procházku kampusem hrajícím všemi barvami podzimu, který by v případě studia na ČZU dotvářel každodenní kulisu jejich studentských let.

Lenka Prokopová / Foto: Petr Zmek

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content