Svátek má

Ivo
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Miss Agro 2024: Kde se setkává krása, hudba a síla pod širým nebem

Již 24. ročník oblíbeného festivalu Miss Agro se uskuteční 14. května 2024 v areálu České zemědělské univerzity v Praze-Suchdole. Vstup na celodenní akci je zcela zdarma a nabízí se zde skvělá příležitost zažít jedinečnou atmosféru plnou hudby, krásy a sportovního ducha.

Během posledních týdnů byl na sociálních sítích Miss Agro postupně odtajněn program letošního ročníku. Je na něm plno známých jmen, která zaručeně přilákají široké publikum. Vystoupí GREY256, Sebastian a Pam Rabbit. Na speciálně připravené Red Bull Saurus Stage se představí DJ Zeekee, DJ Pomo, Luis De Mark, PlayOF a DJ Roxtar, kteří zaručí skvělou party až do večerních hodin.

Miss Agro 2024 kromě známých hudebníků představí i deset krásných finalistek, které se utkají v několika soutěžních disciplínách. Součástí festivalu bude i letos soutěž Strongman ČZU, kde muži měří své síly a odhodlání, ale jen jeden z nich může získat titul nejsilnějšího muže univerzity. Vyhlášení vítězek Miss Agro 2024 proběhne v 19:50 na hlavním pódiu a hned po něm odstartuje hudební program.

Po skončení hlavního programu se akce přesune do Klubu C, kde afterparty pokračuje až do ranních hodin. Vstupenky na tuto část programu jsou k dispozici v předprodeji již nyní v ČZU Shopu nebo v samotném Klubu C.


PROGRAM MISS AGRO STAGE

14:00     STOKLAS

14:45     Strongman ČZU finále

15:45     1. část soutěže Miss Agro

16:50     PAM RABBIT

17:50     2. část soutěže Miss Agro

18:50     SEBASTIAN

19:50     Vyhlášení Miss Agro 2024 + JEN + KAROLÍNA TOTHOVÁ

20:55     GREY256

PROGRAM RED BULL SAURUS STAGE

15:00      DJ Zeekee

16:00      DJ Pomo

17:00      Luis De Mark

19:00      PlayOF

21:00      DJ Roxtar

Akci pořádá studentská organizace ČZU MEDIA z.s., mimo jiné provozovatel webového portálu

http://www.iZUN.eu, ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze.


Soutěž Miss Agro 2024

Miss Agro je jediná oficiální soutěž krásy České zemědělské univerzity v Praze. První ročník soutěže proběhl v roce 1999. Od té doby prošla soutěž velkým vývojem až k dnešní podobě jednoho z největších open air festivalů v Praze. Kromě ženské krásy a mužské síly je akce spojena s hudebním festivalem. Miss Agro se koná v areálu České zemědělské univerzity v Praze v městské části Praha 6-Suchdol.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content