Svátek má

Ivo
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Miss Agro 2023 je Adriana Brabencová z Fakulty tropického zemědělství

Třiadvacátý ročník volby Miss Agro 2023 a s ní spojený festival přinesly nejen volbu královny krásy České zemědělské univerzity, ale i atraktivní program. Nadšení příznivci přišli podpořit finalistky a užít si skvělá hudební vystoupení a atmosféru nabitou pozitivní energií.

Příjemné a slunečné počasí během dne vystřídala velká oblačnost a teploty šly rapidně dolů. I přes ochlazení byly dívky statečné, všechny zvládly soutěžní disciplíny na jedničku a porota měla opravdu těžkou práci.

Po osmé hodině večerní se publikum, a hlavně finalistky dočkaly slavnostního vyhlášení. Novou Miss Agro 2023 se stala dvacetiletá Adriana Brabencová, studentka Fakulty tropického zemědělství, obor Tropické zemědělství. Adriana je pozitivní člověk, má radost z maličkostí a dělá ji šťastnou, když může někomu vykouzlit úsměv na tváři. Mezi její nejsilnější vlastnosti patří cílevědomost a pracovitost. Miluje sport a cestování po světě. „Doufám, že bych pro tento rok mohla dobře reprezentovat jak školu, tak i soutěž Miss Agro. Jakákoli soutěž miss je skvělá ke zviditelnění, což zvyšuje možnost pomáhat či přispět v charitě, projektech na pomoc nemocným, dětem, přírodě i zvířatům,“ těší se Adriana.

Vítězky Miss Agro 2023
Miss Agro 202023 – Adriana Brabencová (FTZ)
Vicemiss Agro 2023 – Barbora Pleskačová (FAPPZ)
Vicemiss Agro 2023 – Tereza Velechovská (FAPPZ)
Miss iZUN 2023 – Beenzu Muzyamba (FAPPZ)

Kromě programu na hlavní stage, kde zahrála velká jména jako Jamaron, Marpo & Troublegang nebo legendární kapela Chinaski, se o kulturní zážitek postaral také DJ Zeekee, DJ Pomo nebo DJ Roxtar. Volbu královny krásy doplnilo i finále soutěže Strongman ČZU, kde se mladí muži utkali o titul největšího siláka na univerzitě. Je jím Tomáš Najman. 

Soutěž Strongman ČZU
I.    Tomáš Najman
II.   Petr Matěna
III.  Jakub Hrudka
IV.   Jiří Šmolík

Podrobnosti o soutěži a kompletní fotogalerii ze slavnostního vyhlášení najdete ZDE

Karla Mráčková / Foto: iZUN

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content