Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Mezinárodní asociace AGRINATURA zvolila nové vedení

Vzhledem k přetrvávající pandemické situaci a souvisejícím omezením se i v letošním roce setkání členů mezinárodní asociace AGRINATURA konalo formou online a proběhlo 21. května 2021. Téma následného workshopu bylo „Building a resilient Food Systems for a Sustainable future: Experiences and Expertise“ (Budování odolných potravinářských systémů pro udržitelnou budoucnost: Zkušenosti a odborné znalosti).

AGRINATURA sdružuje prestižní evropské univerzity a výzkumné organizace s rozsáhlými zkušenostmi s výzkumem v oblasti tropického a subtropického zemědělství, lesnictví, bezpečnosti potravin a lidské výživy, veterinární medicíny, rybářství a souvisejících věd o životním prostředí. V letošním roce bylo zvoleno nové vedení této organizace a jejím prezidentem se stal Stephen Onakuse z University Colleage Cork z Irska a viceprezidentkou Petra Chaloupková z FTZ/ČZU. Nově zvolení kandidáti budou ve funkci prezidenta a viceprezidenta od května 2021 do května 2025.

Více informací: Agrinatura General Assembly – Save the date!!! 21st May 2021 | Agrinatura (agrinatura-eu.eu)

RED

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content