Svátek má

Viola
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Jubilejní Ples České zemědělské univerzity v Praze

Po dvouleté pauze se zaměstnanci, studenti, absolventi a další přátelé univerzity mohli setkat v sobotu 23. dubna 2022 v Národním domě na Vinohradech, kde se konal odložený 10. ročník Plesu ČZU.

Česká zemědělská univerzita „zaplavila“ prostory Národního domu na Vinohradech, kde byl pro hosty ve dvou sálech připraven hudební a kulturní program. Hned u šaten měli hosté k dispozici fotokoutek Smybox, ze kterého si mohli odnést malou památku na nezapomenutelný večer. V hlavním Majakovského sále hrál k tanci a poslechu orchestr Karla Vlacha pod taktovkou kapelníka Dalibora Kaprase, který pak v průběhu večera vystřídal orchestr Brand New Band pod vedením kapelníka Petra Holovského. Večerem provázela stálice moderování Plesu ČZU Markéta Ježková. Celý večer zahájila slavnostní fanfára trubačů z Fakulty lesnické a dřevařské, následovalo slavností přivítání předsedou Asociace studentů při ČZU Vlastislavem Tůmou a zahájení večera panem rektorem profesorem Petrem Skleničkou.

Do slavnostní nálady vtáhla hosty taneční škola Astra Praha svým předtančením formace valčíky Johann Strauss pro šest párů. Od té chvíle se na parketu hlavního sálu rozjela v plném proudu taneční zábava. Během večera mohli hosté zhlédnout několik vystoupení doprovodného programu, a to univerzitní Wildcheerleaders, ukázku standartních tanců páru z taneční školy Astra Praha a jako půlnoční překvapení skupinu Illusias. Ta předvedla show světel, ve kterých byla zapojena loga univerzity, Asociace studentů a samotného plesu.

I v druhém, Raisově sále to během večera žilo. Představilo se tu hned několik kapel. Večer zahájila kapela The Beautifuls, následovala skupina Shock‘o‘late a hudební večer vyvrcholil kapelou Cirkus Problem. Až do ranních hodin mohli hosté tančit s duem DJ Zeekee a DJ Pommo, kteří program v Raisově sále uzavírali.

Na barech mohli hosté ochutnat produkty České zemědělské univerzity, a to univerzitní pivo Jeník a vína z vinařského střediska ČZU Chloumek. Během večera panovala báječná atmosféra, i sami účinkující ocenili, jak se ČZU umí bezvadně bavit.

Jsou však věci, které bohužel organizátoři neovlivní, a sem patří dlouhé fronty na občerstvení. Přijměte prosím od organizátorů akce upřímnou omluvu za komplikace spojené s cateringem při plynulosti plesového programu. Tato vzniklá situace nás opravdu velice mrzí a je to jeden z hlavních bodů k řešení do příštího ročníku Plesu ČZU.

V neposlední řadě patří velké poděkování všem partnerům akce a mediálnímu partnerovi iZUN.eu. Desátý ročník Plesu ČZU sice skončil, ale za dveřmi je příprava na ročník další, na který se my organizátoři už teď těšíme!

Tereza Jedlanová a kol. 

Fotografie z akce: https://photo.czu.cz/index

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content