Svátek má

Rostislav
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

O jarní kolo Sbírky potravin je opět zájem

Na České zemědělské univerzitě jsme již na podzim prokázali štědrost a solidaritu, když jsme v národní sbírce nashromáždili celkem 171 kg potravin a drogistického zboží. Rádi bychom vyzvali naše zaměstnankyně, zaměstnance, studentky, studenty i veřejnost, abychom se pokusili tento úspěch zopakovat, či dokonce překonat.

Jarní kolo Národní sbírky potravin se v rámci České republiky koná v sobotu 13. dubna. Na ČZU mohou zájemci do sbírky přispívat v období od 8. do 15. dubna 2024. Potraviny a další zboží mohou odevzdat v ČZU Shopu v menze. Po ukončení sbírky na ČZU bude její výtěžek předán koordinátorům Národní sbírky.

Do sbírky je možné přispět potravinami nebo drogistickým zbožím. Jako nejžádanější a zároveň nejvhodnější se jeví konzervy, luštěniny, trvanlivé mléko, cukr, těstoviny, instantní polévky, olej a základní a dětská drogerie. Velice nás těší, že i výzva pro jarní kolo Sbírky potravin nezůstala nevyslyšena a „košík“ se útěšně plní potřebnými produkty.

Děkujeme všem, kteří se zapojili, za štědrost a solidaritu. I malá podpora má velký význam pro ty, kteří ji potřebují. Věříme, že společně můžeme udělat pozitivní změnu v životech některých jednotlivců či rodin.

Karla Mráčková, Simona Dvořáková

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content