Svátek má

Drahomíra
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Green HExagon je tady! Mezinárodní online pre-inkubační program se zaměřuje na zelené inovace

Slož mezinárodní tým, brainstormuj, vymysli originální řešení, zúčastni se bootcampu v Rakousku, poznej nové přátele napříč Evropou, získej světové zkušenosti a vyhraj 5000 eur na svůj nápad. Zní to jako dobrý plán? Pojď do toho s námi. Přihlas se do programu a zkus navrhnout řešení na environmentální nebo klimatickou výzvu, která ti nedá spát.

Green HExagon je unikátní pre-inkubační program zaměřený na zelené nápady. Byl navržen a stojí na šesti pilířích – vývoji, dovednostech, spolupráci, byznysu, inovacích a životním prostředí. Cílem je na jedné platformě spojit studenty z univerzit z Česka, Rakouska, Estonska a Lotyšska. Vytvořit mezinárodní týmy složené z mladých profesionálů s různými dovednostmi a hledat řešení na environmentální otázky dnešního světa. Pokud chceš získat nové zkušenosti a máš rád výzvy, připoj se a pojď do toho s námi. Začínáme už 21. února a přihlášky je možné podat už teď. Podrobnosti zde.

Jak bude program Green HExagonu vypadat

Na konci února proběhne zahajovací event – Ideaton, kde se osobně i online potkáme se všemi zájemci, kteří se chtějí do programu zapojit. V rámci úvodního setkání se rozdělíme do týmů a budeme ideovat nad problémy a řešeními klimatických a environmentálních výzev. Cílem bude v následujících čtyřech měsících postavit i na základě odborných workshopů zaměřených např. na byznys model, pitching, produkt design, finanční model a další smysluplný a ucelený nápad na budoucí startup. V rámci programu proběhne také bootcamp v Rakousku, kde se potkají všechny týmy a mohou si vyměňovat nabyté zkušenosti a nápady na řešení specifických problémů. Vyvrcholením programu je představení ucelených nápadů před odbornou komisí a soutěž o první cenu, která je 5000 EUR na váš podnikatelský nápad.

Green HExagon je součástí projektu ERASMUS+ čtyř univerzit – České zemědělské univerzity v Praze, Lotyšské univerzity, Univerzity v Tartu a Univerzity aplikovaných věd v Rakousku a jejich inovačních center / podnikatelských inkubátorů. Společný projekt nese název a zaměřuje se na Podnikatelsko-pedagogická partnerství pro posílení inovací a vývoje zelených startupů ve vyšším vzdělávání a má za cíl podpořit růst kompetencí a vzdělávání vysokoškolských pracovníků, studentů, výzkumníků či mladých podnikatelů v rámci tvoření nových podnikatelských nápadů.

Pro více informací navštivte oficiální stránky programu https://greenhexagon.eu/ nebo se s dotazy můžete kdykoliv obrátit na organizační tým na e-mailu hello@greenhexagon.eu.

Projektové aktivity jsou financovány z programu European Union Erasmus+ project “Entrepreneurial teaching partnerships for fostering innovation and green startup development in higher education”, project No. 2022-1-LV01-KA220-HED-000090176, UL registration No. ZD2022/21385.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content