Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Fakulta tropického zemědělství ČZU oznamuje personální změny ve vedení

Novým prorektorem České zemědělské univerzity pro strategii je prof. Ing. Jan Banout, Ph.D. Ve funkci proděkana Fakulty tropického zemědělství pro vědu a výzkum ho nahradil doc. Ing. Hynek Roubík, Ph.D. Personální změny ve vedení nabyly účinnosti 15. ledna 2024.

„Myslím, že je to dobrá volba, která zajistí kontinuitu práce v této agendě. Tímto bych kolegovi také velice rád popřál mnoho úspěchů v jeho nové pozici,“ říká na adresu svého nástupce na postu proděkana FTZ profesor Banout a dodává: „Všem ostatním děkuji za spolupráci a dosavadní podporu a budu se těšit na další spolupráci v roli vedoucího katedry a případně i prorektora ČZU.“

Prof. Jan Banout

Profesor Banout se zasloužil o transformaci Institutu tropického zemědělství v samostatnou fakultu České zemědělské univerzity, což je v evropském kontextu unikátní. V jejím čele působil osm let, tedy dvě funkční období.

doc. Hynek Roubík

Novým proděkanem pro vědu, výzkum a doktorské studium se stal doc. Ing. Hynek Roubík, Ph.D., který je zároveň vedoucím výzkumného týmu Biogas Research Team.  Věnuje se výzkumu zejména v oblasti odpadového hospodářství, environmentálního a ekologického inženýrství a je členem redakční rady několika časopisů. Je také autorem více než stovky recenzovaných (indexovaných) výzkumných prací a byl jmenován jedním z nejmladších docentů v České republice. Je také druhým nejmladším členem platformy České akademie zemědělských věd a Platformy pro bioekonomiku České republiky.

Lucie Grošaftová

 

 

 

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content