Svátek má

Zbyněk
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Univerzita přivítá nové adepty studia

Na prahu nového roku Česká zemědělská univerzita v Praze již podruhé otevře své brány zájemcům o studium v akademickém roce 2024/2025. Dny otevřených dveří se konají v pátek 19. a v sobotu 20. ledna 2024 mezi 9. a 15. hodinou.

Při takových příležitostech vždy platí, že atraktivní program dokáže do kampusu přilákat obrovský počet mladých návštěvníků. Pestré menu o sedmi chodech se nabízí i tentokrát. Po oba lednové dny přivítá středoškoláky všech šest fakult sídlících v suchdolském kampusu a Institut vzdělávání a poradenství v Malé Chuchli a pokusí se jim zprostředkovat výhody studia na nejudržitelnější univerzitě v Česku. Podrobnosti o programu jednotlivých fakult a IVP zde.

Příležitost poznat univerzitu zblízka žádné surfování po internetu ani online prohlídky či chaty nahradit nemohou. Ve virtuálním prostoru nelze nasát atmosféru, barvy a vůně prostředí, v němž se má příští studentský život odehrávat. A na vlastní oči se přesvědčit, že v kampusu najde student vše, co k pohodovému životu patří. Ať už je to sportovní vyžití na atletickém oválu, v bazénu či v krásné okolní přírodě, nebo restaurace, kavárny a studentské kluby. Neocenitelnou výhodou jsou koleje v dosahu několikaminutové chůze od přednáškového sálu.

Dny otevřených dveří jsou však především ideální příležitostí nahlédnout do nabídky vzdělávacích programů univerzity. Ta na ČZU pokrývá celé spektrum vědění a její absolventi nacházejí uplatnění v mnoha oborech. Od ekonomiky a techniky přes agrobiologii a potravinové a přírodní vědy po ochranu přírody a tropické zemědělství. Stačí si vybrat podle svého zaměření a zájmu. Na programu lednových Dnů otevřených dveří jsou přednášky k jednotlivým studijním programům, setkání a debaty se stávajícími studenty i zástupci různých odborných pracovišť. A také prohlídky těchto pracovišť.

Lenka Prokopová

Foto: Petr Zmek

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content