Svátek má

Alois
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Vietnamští studenti úspěšně absolvovali kurzy češtiny

Institut vzdělávání a poradenství ČZU v Praze v Malé Chuchli se nezabývá pouze výukou bakalářských programů a vědeckými projekty v oblasti inovací v pedagogice, evaluace vzdělávání a kariérového poradenství, ale realizuje rovněž aktivity v celoživotním vzdělávání.
Pod hlavičkou „Centra pro vzdělávání zahraničních studentů ČZU v Praze“ zaštiťuje od akademického roku 2011/2012 přípravné kurzy češtiny pro přijíždějící vietnamské studenty. Hlavním cílem kurzů o délce 600 výukových hodin je rozšíření dovedností v českém jazyce u vietnamských studentů ze „Společného vzdělávacího střediska v Hanoji“ a jazyková příprava v oblasti odborné terminologie, nezbytná pro studium bakalářských či magisterských programů na ČZU v Praze.
V akademickém roce 2019/2020 byla realizována výuka pod vedením kvalifikovaných lektorů ve dvou studijních skupinách, v nichž se setkávalo celkem 36 vietnamských studentů. I přes značná omezení způsobená restrikcemi proti zamezení šíření pandemie COVID-19 úspěšně absolvovalo závěrečné zkoušky celkem 28 studentů.
Ing. Barbora Jordánová, IVP

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content