Svátek má

Ilja
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Spolupráce Fakulty lesnické a dřevařské a Teheránské univerzity se úspěšně rozvíjí

V průběhu července navštívili zaměstnanci Fakulty lesnické a dřevařské ČZU v Praze partnerskou University of Tehran, která je nejstarší univerzitou v Íránu. Cesta se uskutečnila v rámci projektu Erasmus+ kreditové mobility z výzvy 2019. Ta umožňuje výměnné pobyty studentů a zaměstnanců univerzity mezi partnerskými zeměmi programu Erasmus+.

Zástupci této fakulty České zemědělské univerzity v Praze vnímají návštěvu Teheránské univerzity velmi pozitivně, ať už jde o samotné přijetí na partnerské univerzitě nebo výukové aktivity, do kterých měli možnost se zapojit. „Vybudování nových vztahů s kolegy z University of Tehran, a obecně rozšíření sítě kontaktů, je velmi přínosné pro budoucí spolupráci na vzdělávací i výzkumné úrovni,“ zhodnotila přínos pro budoucí rozvoj Azadeh Abdollahnejad. Další z účastníků projektu docent Peter Surový ocenil příslib spolupráce na společných výzkumech. „Pedagogicky se jedná o aktivní a výběrovou univerzitu. Kolegové jsou velmi přátelští a ochotně se účastní všech aktivit. Bylo také velmi zajímavé vidět lesní porosty Hyrkánského lesa, považovaného za původce dnešních lesů, který UNESCO zařadila na seznam chráněných lokalit,“ uvedl doc. Surový.

Účastníci projektu byli s výjezdem spokojeni a doporučili by podobnou zkušenost i svým kolegům.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content