Svátek má

Zbyněk
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Řady profesorek a profesorů České zemědělské univerzity posílila Petra Šímová

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Vladimír Balaš předal v pondělí 19. prosince v Karolinu jmenovací dekrety novým profesorkám a profesorům. Česká zemědělská univerzita měla na slavnostním aktu své zastoupení v osobě Petry Šímové z Fakulty životního prostředí.

Na nejvyšší akademický titul navrhují kandidáty vědecké a umělecké rady vysokých škol, jmenuje je prezident republiky a dekret přebírají čerství nositelé tohoto titulu z rukou ministra školství. Ve čtvrtém adventním týdnu tak řady profesorek a profesorů České zemědělské univerzity v Praze rozšířila prof. Ing. Petra Šímová, Ph.D., pro obor: Enviromentální vědy o Zemi na návrh Vědecké rady České zemědělské univerzity v Praze. 

Paní profesorka působí na Fakultě životního prostředí jako vedoucí katedry prostorových věd. Doktorské studium absolvovala v roce 2006 v oboru Ekologie, v roce 2015 se habilitovala v oboru Aplikovaná a krajinná ekologie.

Srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v pracovním i osobním životě.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content