Svátek má

Viola
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Fotbalové hřiště v novém kabátě

Katedra tělesné výchovy ČZU v Praze zrekonstruovala umělý trávník v havarijním stavu. Po desetiletém provozování umělého povrchu bylo potřeba provést jeho obnovu, která se uskutečnila letos v září.
Výměnu trávníku zajistila Katedra tělesné výchovy z vlastních ušetřených zdrojů. Nový povrch splňuje technické nároky i pro nejvyšší fotbalovou úroveň, na podobných trénují běžně i ligové týmy. Cena této zakázky byla 1,5 milionu korun a životnost by měla být zaručena minimálně dalších 10 let. Nový povrch jistě ocení studenti, zaměstnanci i široká veřejnost jak při výuce tělesné výchovy, tak i při volném sportování. Oficiální otevření proběhlo 9. listopadu 2021 za účasti rektora ČZU prof. Ing. Petra Skleničky, CSc. a kvestora univerzity Ing. Jakuba Kleindiensta slavnostním výkopem. „Věříme, že nový povrch hřiště naláká ke sportu větší počet studentů a že si ho i zaměstnanci budou moci užít při pořádání Sportovních her v příštím roce, tedy po dvou letech pauzy,“ říká vedoucí Katedry tělesné výchovy a sportu PaedDr. Dušan Vavrla a jeho slova doplňuje rektor prof. Petr Sklenička: „Hned bych se převlékl do dresu a šel si zahrát fotbal se studenty. Je to úžasné, nám se o takovém povrhu mohlo jen zdát, když jsme tu studovali. Dnes je to standard a jsem rád, že výměnou starého povrchu za mnohem kvalitnější můžeme studentům, vyučujícím, všem zaměstnancům i veřejnosti dopřát větší požitek ze hry. Díky KTV za to, že rekonstrukci skvěle zvládla a zařídila.“  

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content