Svátek má

Aneta
17°C
Light Rain
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
17°C
Light Rain
Úterý
73.5634%
03:13
Min: 10°C
992
18:45
Max: 27°C
WSW 1 m/s

Fotbalové hřiště v novém kabátě

Katedra tělesné výchovy ČZU v Praze zrekonstruovala umělý trávník v havarijním stavu. Po desetiletém provozování umělého povrchu bylo potřeba provést jeho obnovu, která se uskutečnila letos v září.
Výměnu trávníku zajistila Katedra tělesné výchovy z vlastních ušetřených zdrojů. Nový povrch splňuje technické nároky i pro nejvyšší fotbalovou úroveň, na podobných trénují běžně i ligové týmy. Cena této zakázky byla 1,5 milionu korun a životnost by měla být zaručena minimálně dalších 10 let. Nový povrch jistě ocení studenti, zaměstnanci i široká veřejnost jak při výuce tělesné výchovy, tak i při volném sportování. Oficiální otevření proběhlo 9. listopadu 2021 za účasti rektora ČZU prof. Ing. Petra Skleničky, CSc. a kvestora univerzity Ing. Jakuba Kleindiensta slavnostním výkopem. „Věříme, že nový povrch hřiště naláká ke sportu větší počet studentů a že si ho i zaměstnanci budou moci užít při pořádání Sportovních her v příštím roce, tedy po dvou letech pauzy,“ říká vedoucí Katedry tělesné výchovy a sportu PaedDr. Dušan Vavrla a jeho slova doplňuje rektor prof. Petr Sklenička: „Hned bych se převlékl do dresu a šel si zahrát fotbal se studenty. Je to úžasné, nám se o takovém povrhu mohlo jen zdát, když jsme tu studovali. Dnes je to standard a jsem rád, že výměnou starého povrchu za mnohem kvalitnější můžeme studentům, vyučujícím, všem zaměstnancům i veřejnosti dopřát větší požitek ze hry. Díky KTV za to, že rekonstrukci skvěle zvládla a zařídila.“  

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Kontaktní informace

Česká zemědělská univerzita v Praze

Kamýcká 129

165 00 Praha – Suchdol

IČO: 60460709

DIČ: CZ60460709

ID datové schránky ČZU: 3hdj9cb

Tel. ústředna: +420 224 381 111

Materiály umístěné na tomto webu mohou být publikovány pouze se souhlasem ČZU. Informace o zpracování a ochraně osobních údajů na ČZU v Praze.
© 2021 Česká zemědělská univerzita v Praze – Všechna práva vyhrazena

Skip to content