Svátek má

Zbyněk
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

ČZU má svého zástupce ve vědecké radě Czech & Slovak Sustainability Summit 2023

Projekt není udržitelný tím, že to řeknete. Ukažte důkazy! To je výzva pro všechny účastníky konference Czech & Slovak Sustainability Summit 2023, která se koná 20. dubna v Praze. Do vědecké rady konference, historicky prvního summitu svého druhu, byl jmenován prorektor České zemědělské univerzity pro vědu a výzkum prof. Jan Vymazal.

Profesor Vymazal je expert na kořenové čistírny odpadních vod a vedoucí katedry aplikované ekologie Fakulty životního prostředí. Podle prestižního žebříčku společnosti Clarivate zahrnujícího sedm tisíc vědců světa je také jedním z deseti nejcitovanějších vědců v České republice.

Nová konference se zaměřuje na propojení byznysové a vědecké komunity zabývající se udržitelností. Koná se 20. dubna 2023 v kongresovém centru WPP Campus v pražských Holešovicích. Celodenní setkání profesionálů v oblasti udržitelnosti má za cíl představit projekty, které mají skutečně pozitivní dopad na životní prostředí, a tím inspirovat ostatní k tomu, aby jejich společnosti byly udržitelnější. Odborným garantem summitu je Ústav udržitelnosti a produktové ekologie VŠCHT.

Více informací o akci naleznete zde.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content