Svátek má

Taťána
1°C
Broken clouds
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
1°C
Broken clouds
Středa
72%
04:46
Min: -1°C
995
17:29
Max: 10°C
S 2 m/s

ČZU má svého zástupce ve vědecké radě Czech & Slovak Sustainability Summit 2023

Projekt není udržitelný tím, že to řeknete. Ukažte důkazy! To je výzva pro všechny účastníky konference Czech & Slovak Sustainability Summit 2023, která se koná 20. dubna v Praze. Do vědecké rady konference, historicky prvního summitu svého druhu, byl jmenován prorektor České zemědělské univerzity pro vědu a výzkum prof. Jan Vymazal.

Profesor Vymazal je expert na kořenové čistírny odpadních vod a vedoucí katedry aplikované ekologie Fakulty životního prostředí. Podle prestižního žebříčku společnosti Clarivate zahrnujícího sedm tisíc vědců světa je také jedním z deseti nejcitovanějších vědců v České republice.

Nová konference se zaměřuje na propojení byznysové a vědecké komunity zabývající se udržitelností. Koná se 20. dubna 2023 v kongresovém centru WPP Campus v pražských Holešovicích. Celodenní setkání profesionálů v oblasti udržitelnosti má za cíl představit projekty, které mají skutečně pozitivní dopad na životní prostředí, a tím inspirovat ostatní k tomu, aby jejich společnosti byly udržitelnější. Odborným garantem summitu je Ústav udržitelnosti a produktové ekologie VŠCHT.

Více informací o akci naleznete zde.

 

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content