Svátek má

Viola
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v titulku
Hledat v obsahu
Post Type Selectors
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Členka Biogas Research Team v Top10 Falling Walls Lab

Lydia Mawar Ningsih, doktorandka z Biogas Research Team, představila svou práci v laboratoři Falling Walls Lab a dostala se do výběru Top10. Falling Walls Lab je mezinárodní fórum pro novou generaci inovátorů, průkopníků, tvůrců a vizionářů na počátku kariéry. Jeho cílem je propagovat výjimečné myšlenky a propojit nadějné vědce a podnikatele ze všech oborů na globální úrovni. Účastníci dostanou příležitost představit svůj výzkum, obchodní model nebo iniciativu porotě složené z vysoce postavených odborníků z akademické a obchodní sféry a široké veřejnosti.

Lydia představovala technologii, zaměřující se na tofu průmysl v malém měřítku. Ten vyžaduje instalaci systému zpracování odpadu, který by byl snadno použitelný, měl levné provozní náklady, dobrou ekonomickou hodnotu a byl šetrný k životnímu prostředí.

Díky této jednoduché technologii může být průmysl tofu přeměněn na udržitelný a může také zabránit znečišťování životního prostředí, ke kterému nyní ve velkém v produkci tofu dochází.

Podobné články

Rychlé odkazy

Shop ČZU

Point One

CVPK

Klub absolventů

Poníček

Kariérní centrum

Skip to content